Restorāns International Jūrmalā

17-12-2015

 

Ir vieta Jūrmalā, kurā šobrīd pavisam noteikti iespējams sajust neuzbāzīgi smalku Ziemassvētku noskaņu un noķert vieglu pirmssvētku brīvdienu sajūtu. Šo vietu sauc International  (Vienības prospekts 6) un tas ir Rīgā, Hospitāļu ielā 1 atrodamā International restorāna brālis. Esam bijuši abos un, lai arī tos vieno viens nosaukums, sajūta katrā nedaudz citāda.

 

 

Profesionālu un sirsnīgu viesmīļu pavadībā baudījām mūziku, mieru un lieliskus ēdienus – sākām ar fantastiski garšīgu suši komplektu divām personām (piedāvājumā pieejami arī siltie suši) un beidzām ar vieglu siera kūku. Nedaudz žēl, ka aiz loga redzama vien gara, balta sēta, bet to lieliski kompensē restorāna atrašanās vieta – 5 minūšu gājiena attālumā meklējams skaistās jūras krasts. Tāpēc, kad vēderi pilni un ķermenis uzņēmis pietiekamu devu siltuma, mierīgi var doties garākā pastaigā. Ja radīsies nepieciešamība, klientu ērtībām šeit pieejama arī telefonu uzlādes “stacija”. Par visu šeit padomāts.

 

Restorānā ciemojāmies svētdien, kad no plkst. 12 tur nobaudīt iespējams pēc Angel Zapata Martin receptes gatavotā spāņu paelja ar mīdijām, garnelēm. Katra diena šeit ar citu gastronomisko piedzīvojumu. Tā, piemēram, piektdienas ir austeru dienas, bet ceturtdienas ir tunča dienas, kad nobaudīt vari tunča salātus, burgeru vai steiku. Sestdienā piedāvājumā visdažādākie steiki (zobenzivs, tunča, liellopa..), bet katru rītu no 10 līdz 13 īpašie brokastu piedāvājumi. Ar jaunumiem un nedēļas programmu iepazīties vari International Jūrmala facebook lapā.

 

   

Beāte Ligere, stilsbeztabu.lv galvenā redaktore

FOTO : stilsbeztabu.lv

Komentēt2012 | STILS BEZ TABU