restorāns “Niklāvs”

03-12-2015

 

Skaisti mājīgo un kluso restorānu “Niklāvs” atradīsi Vecrīgā, Grēcinieku un Mārstaļu ielas krustpunktā. Pirmo reizi tur ciemojos īsi pirms Latvijas dzimšanas dienas. Toreiz mūs sagaidīja ne tikai īpašā svētku ēdienkarte ar sarkanbaltsarkano, izcili gardo burkānu kūciņu, bet arī īsteni patriotiskā stilā iekārtotās interjera detaļas, bet šoreiz, īsi pirms Ziemassvētkiem, jau skaidri manāma mirdzošā svētku noskaņa. Cik lieliski – restorāns mainās, iedvesmo un nestāv uz vietas! Lai arī kādi svētki būtu kalendārā, patiesais “Niklāvs” interjera akcents ir māksla un pie sienām redzamās latviešu modernistu paaudzes mākslinieku darbu reprodukcijas un citāti.

Lai arī stilsbeztabu.lv birojs atrodas pie pašām Vecrīgas “durvīm”, tomēr salīdzinoši ļoti reti par pusdienošanas vietu izvēlamies kādu starp skaisti bruģētajām Rīgas ieliņām. Patīkami, ka esam atraduši vietu, kur patverties un garšīgi paēst. Ēdienkarte šeit gana plaša – gan klasiskie ēdieni, gan izcila latviešu tradicionālā virtuve.

 

 

Interesanti – restorāns “Niklāvs” saimnieki ir daudziem zināmā četru zvaigžņu viesnīca “Radi un draugi”, kuru 1995.gadā izveidoja ārzemju latviešu labdarbības organizācija Daugavas Vanagu fonds, ar mēŗķi kļūt par centrālo tikšānās vietu trimdas latviešiem, lai atkal satiktu savas ģimenes un draugus.

Vēl tikai jāpiebilst, ka katru Adventes svētdienu restorānā no plkst. 12 līdz 16  vēlās svētku brokastis (iepriekš vēlams pieteikties zvanot vai rakstot restorans@draugi.lv). Nāc kopā ar draugiem vai ģimeni un bērniem, jo brančā būs pieejamas radošās darbnīcas ar Ziemassvētku rūķi! Maksa vienai personai – 15 eur, bērniem no 7 līdz 12 gadiem 7eur, bet bērniem līdz 7 gadiem bezmaksas. Tiekamies!

 

 

FOTO : stilsbeztabu.lv

Beāte Ligere, stilsbeztabu.lv galvenā redaktore

Komentēt2012 | STILS BEZ TABU