“Riga. Your Flavourite City” Tallinā

27-11-2015

 

Vakar, 26.novembrī, vienā no Tallinas atzītākajiem un labākajiem restorāniem “Farm” tika atklāts Latvijas gastronomijas festivāls “Riga. Your flavourite city”. Šī  unikālā un svinīgā notikuma ietvaros uz Tallinu devāmies arī mēs.

Šajā nedēļas nogalē (26. līdz 28.novembrī) ikviens Tallinas gardēdis ir aicināts iepazīt labāko Rīgas restorānu piedāvājumu un nobaudīt moderno Latvijas virtuvi, ko restorāna “Farm” viesiem gatavo un pasniedz viens no Latvijā atzītākajiem šefpavāriem Mārtiņš Sirmais.

 

Esmu gandarīts, ka mūsu restorāna viesiem trīs dienas būs iespēja baudīt tieši Mārtiņa Sirmā īpašo ēdienkarti no Latvijas produktiem. Igaunijas un Latvijas šefpavāri virtuvē iecienījuši līdzīgus produktus, taču to pagatavošanas veids un garšas nianses katrā valstī ir unikālas un tikai tai raksturīgas. Aicinu ikvienu izmantot iespēju šeit pat Tallinā nobaudīt labāko no Rīgas virtuves, un esmu pārliecināts, ka arī paši smelsimies jaunas idejas savai virtuvei,” stāsta restorāna “Farm” šefpavārs Dmitri Rooz.

Atklājot festivālu, D.Rooz un M.Sirmais pārbaudīja spēkus un meistarību arī savstarpējā draudzīgā duelī, pagatavojot maltīti no katrai valstij raksturīgākajiem produktiem.

 

Tallinas gardēžiem piedāvāsim piecu kursu maltīti no sezonālajiem produktiem, kas vislabāk raksturo Latvijas virtuvi. Īpašo ēdienkarti, ko esam atveduši uz Tallinu, veido rudens un ziemas produkti, katram gadalaikam izvēloties trīs raksturīgākās dabas veltes. Ēdienkartē atradīsiet šosezon Rīgā populāro brieža gaļu, īpaši pagatavotu ķirbi, medus pīrāgu ar krējumu un liepu saldējumu, kā arī citus kulinārijas šedevrus,” stāsta šefpavārs Mārtiņš Sirmais.

Ja kāds Tuvs draugs, ģimenes loceklis, radinieks, biznesa partneris vai blogeris šobrīd atrodas Tallinā – noteikti ļauj viņam zināt, kur šajā nedēļas nogalē nogaršot labāko no Latvijas restorānu virtuves!

FOTO : no publicitātes materiāliem

Komentēt



2012 | STILS BEZ TABU