Ideālo brokastu virtuves piederumi

22-10-2015

 

Noteikti būsiet pamanījuši cik mēs, stilsbeztabu.lv komanda, ļoti mīlam brokastis ( ielūkojies sadaļā “Brokastis”), tāpēc lieliski likās jaunumi, kurus saņēmām no Fiskars – vecākā Somijas uzņēmuma, kas 2014.gadā atzīmēja 365.pastāvēšanas gadadienu. Viņi paplašinājuši Functional Form produktu klāstu un piedāvā jaunu konceptu, kas koncentrējas tieši uz brokastu pagatavošanu. Fiskars Go Breakfast virtuves piederumi piedāvā pilnīgu brokastu galda piederumu klāstu, lai pielāgotos visa veida rītu un dažādajiem brokastu paradumiem.

 

Pētījumi liecina,ka vairumā virtuvju novērojams juceklis un pareizo instrumentu atrašana sagādā problēmas. Uz galdiem veidojas lietu kaudzes un atvilktnes ir pilnas ar neizmantotiem instrumentiem, par daļu no kuriem cilvēki pat nemaz nezina. Nesaderīgs iekārtu un instrumentu dizains, kā arī pārmērība tikai veicina nekārtības iespaidu. Šie atklājumi veicinājuši Functional Form produktu klāsta izstrādi. Visi virtuves piederumi jaunajā produktu klāstā ir radīti, lai harmoniski darbotos kopīgi gan funkciju, gan izskata ziņā.

Jaunajā Fiskars Go Breakfast klāstā ietilpsts kafijas spiedkanna, ābolu dalītājs, sulu spiede, sviesta trauks, olu griezējs, brokastu naži, konservu attaisāmais, dārzeņu mizotājs un siera nazis. Produkti Latvijā būs pieejami no 2015.gada oktobra.

FOTO : no publicitātes materiāliem

Komentēt2012 | STILS BEZ TABU