NEATFOOD GHĪ SVIESTS

14-10-2015

 

Pavisam nesen, pateicoties Latvijas mājražotāja Neatfood, iepazinu gandrīz vai maģisko ghī jeb dzidrināto sviestu.  Kas tas ir un kāpēc to noteikti vajadzētu iekļaut savā uzturā un skaistumkopšanas rutīnā? Pirmkārt, tas nāk no Indijas, kur to gatavoja dēļ lētās pašizmaksas un ilgās uzglabāšanas spējām, taču ar laiku tika novērotaarī tā pozitīvā ietekme uz cilvēka fizisko un garīgo ķermeni.

Ghī sviests uzlabo imūnsistēmu, vielmaiņu un palēnina novecošanās procesu. Ajūrvēdā teikts, ka ghī palīdz uzturēt pareizu skābes līmeni kuņģī, kā arī dziedēt kuņģa gļotādu. Uzklāts uz ādas, tas palīdz rētu dzīšanas procesam, pūtīšu un pigmentācijas ārstēšanai un zilajiem lokiem zem acīm.

 

Izklausās tiešām maģiski un izrādās, ka to mierīgi var pagatavot arī mājās (receptes pieejamas internetā). Mūsu izvēle gan bija izmēģināt Neatfood piedāvātos ghī sviestiņus ne tikai ar oriģinālo, tīro sastāvu, bet arī ar klāt pievienotām nātrēm, rožu pipariem, ķiplokiem, riekstiem, tomātiem utt. Izvēle tiešām liela, tāpēc, ja vēlies nogaršot, dodies uz Kalnciema ielas tirdziņu, kur tie atrodami visplašākājā piedāvājumā.

No pieredzes jāsaka,ka visgardākais ir sviestiņš ar nātrēm – garšīgs pie kūpošiem kartupelīšiem, bet vēl garšīgāks biezā kārtā uz kārtīgas rupjmaizītes!

FOTO : stilsbeztabu.lv

Komentēt

 1. pele , 21-10-2015 [Komentēt]

  Ghī sviests veselībai un imūnsistēmai tiešām ir noderīgs un vērtīgs! Es gan vairākus gadus lietoju Zelta ghī sviestu no Raunas. Iesaku, kolosāls produkts! Tagad dažādībai varētu pamēģināt ar piedevām. Paldies par informāciju ;)

  • Beāte , 21-10-2015 [Komentēt]

   Vai šim Raunā tapušajam sviestiņam ir kāds nosaukums? Labprāt uzmeklēsim :)

 2. pele , 21-10-2015 [Komentēt]

  Jā, tā arī sauc. Zelta sviests. Lielākoties gan sanāk to pirk RIMI, bet zinu, ka ir arī citviet.

Komentēt2012 | STILS BEZ TABU