SPĒCĪGS PRĀTS / 6 PADOMI

06-10-2015

 

Sporto. Spēcīgs ķermenis garantē spēcīgu prātu. Sportojot uzlabojas ne tikai mūsu fiziskā sagatavotība un garastāvoklis, bet arī paaugstinās vispārīgais enerģijas līmenis.

Meditē. Savienojot prātu ar ķermeni, Tu atbrīvo sevi no stresa, uztraukumiem un ļauj sev pievērst uzmanību tikai svarīgākajam.

Pieraksti. Dažkārt uz lapas uzrakstītais izskatās citādāk kā redzam to savā galvā. Pieraksti idejas, domas, sajūtas, lai trennētu savu radošu prātu un emocionālo veselību.

Gatavo. Esi lietas kursā par to, kas nokļūst Tavā ķermenī. Eksperimentē ar garšām un tekstūrām. Šo eksperimentu laikā Tavs prāts darbosies pavisam citā, nomierinoši radošā vidē.

Iekļauj ēdienkartē zaļo lapu dārzeņus. Vienkāršs veids kā ar vitamīnu un uzturvielu palīdzību uzlabot vielmaiņu, ķermeņa PH līmeni un smadzeņu darbību.

Velti vairāk laika miegam. Lieki piebilst, ka miegs ļauj mūsu prātam relaksēties no dienā uzņemtās informācijas plūsma. Kvalitatīvs miegs palīdzēs Tavai nākamās dienas produktivitātei, fokusēšanās spējām.

 FOTO : becauseimaddicted.net

Komentēt2012 | STILS BEZ TABU