Mājokļa stila spēle “VIETA ZINĀŠANĀM” REZULTĀTI

29-09-2015

 

Ar prieku ziņojam, ka noslēgusies septembra mēneša mājokļa stila spēle, kurā lūdzām jūs iesūtīt fotogrāfiju, atbilstošu tēmai “Vieta zināšanām” Uzvarētāju noskaidrojām starp 3 lasītāju mīlētākajām fotogrāfijām jeb 3 fotogrāfijām, kuras t/c Spice facebook lapā saņēmušas visvairāk balsotāju “Like”. Mēneša TOP 3 :

Madara Vaido (52 balsis)

 

Linda Raituma (16 balsis)

 

Māra Alberta (18 balsis)

 

Apsveicam! Žūrija vienbalsīgi lēmusi, ka Linda Zibene ir mūsu septembra mēneša “Mājokļa stils” foto konkursa uzvarētāja! Linda nepārprotami radījusi fantastiski radošu un dzīvespriecīgu vidi, kur jaunajam talantam uzkrāt zināšanas, pasakaini! Viņas īpašumā nonāk dāvanu karte 70eur vērtībā pirkumiem t/c Spice Home! Paldies visiem par iesūtītajiem foto un yiekamies jau nākamajā, oktobra “Mājokļa stils” konkursā!

Komentēt

  1. Kristīne , 07-10-2015 [Komentēt]

    Ļoti atvainojos, bet kur ir iespējams apskatīt Lindas Zibenes iesūtīto foto? Starp šeit publicētajiem foto to diemžēl neatrodu.

    • Beāte , 08-10-2015 [Komentēt]

      Sveika! Pie foto iesūtīšanas Linda Zibene vēl bija Linda Zibene, pēc konkursa beigām un jau pie uzvaras iegūšanas, viņas uzvārds bija nomainījās uz Raituma. Nedaudz mulsinoši arī mums, bet Linda Zibene un Linda Riatuma ir viena persona :)

Komentēt2012 | STILS BEZ TABU