BRUNI ATELIER / NO IDEJAS LĪDZ REZULTĀTAM

24-09-2015

 

Tas brīdis, kad vēl nesen tikai idejās apvītā vīzija pārvērtusies par realitāti, taustāmu priekšmetu ir neaprakstāma. Aizvadītajā nedēļā jau iepazīstināju jūs ar Bruni Atelier – vietu Rīgā, kur lieliska servisa un prasmīgu drēbnieku pavadībā tiek šūti klasiski krekli un blūzes pēc individuāla pasūtījuma.

Lai arī esmu izgājusi šūšanas kursus, krekla tapšanas procesu tik sīkās niansēs no malas redzējusi vēl nebiju. Tā noteikti ir vēl viena pievienotā vērtība, ja izvēlies radīt unikālu, savai personībai un augumam atbilstošu apģērbu – Tu piedzīvo un redzi, iepazīsti apģērbu no nulles.

 

 

 

Kopumā tas prasīja četras tikšanās reizes – pirmajā izvēlējos audumu un radīju vīziju par to, ko vēlos redzēt rezultātā, otrajā piedzīvoju pirmo pielaikošanu, trešajā piedzīvoju nākamo pielaikošanu, bet ceturtajā jau devos pakaļ gala produktam. Varbūt kādam tas izklausīsies daudz, jo, ja dodamies uz veikalu, tad apmeklējums ir viens, bet patiesībā šis process notiek ļoti operatīvi – ieraugi, ko vēlies pielabot un dienas laikā tas tiek izlabots.

Krekla izgatavošana vidēji prasa divas nedēļas (2 pielaikošanas) un, izmantojot fantastisko Albini audumu no Itālijas, to cena svārstās no 120 līdz 150eur.

 

Komplektā blūzei vari izvēlēties arī Bruni Atelier pieejamās, unikālās Baltu Rotas aproču pogas “Dižkoki”. Šī ir jau ceturtā dizaineres Initas Straupes labdarības rotu kolekcija, kur 15% no ieņēmumiem tiek ziedoti Zvannieku māju bērniem. “Zvannieku mājas ir ģimene, kas pieņem, mīl un audzina nelaimē nonākušus bērnus, īpaši pievēršot uzmanību izglītībai un ģimenisku attiecību nostiprināšanai. Protams, arī pēc pilngadības sasniegšanas ģimene palīdz mācīties, studēt un uzsākt patstāvīgu dzīvi. Kā jau īstā ģimenē…” 

Paldies milzīgs Bruni Atelier un Ritai Erdmanei par skaisto blūzi, iespēju iepazīt kvalitatīva darba procesu un tā fantastisko rezultātu – apģērba gabalu, kuru nēsāt ar lepnumu un ar rūpēm glabāt garderobē vēl daudzu turpmāko gadu garumā!

Vairāk bildes atradīsi femmefarfalle.com, raksta pirmo daļu meklē šeit.

FOTO :  femmefarfalle.com

Beāte Ligere, stilsbeztabu.lv galvenā redaktore

Komentēt

Komentēt2012 | STILS BEZ TABU