7 soļi svaiga gaisa

18-09-2015

Ko tur runāt par laiku, kas izšķīst starp pirkstiem ātrāk par smilšu graudiņiem. Labāk raugāmies, ko šīs ilgstošās pauzes  laikā sadarījām. Viens no R/A “Skudras Metropole” uzdevumiem šajā vasarā bija nest prieku t/c Spice draugiem Prāta Vētras koncertā Rīgā. To ar darījām! Pieskaņojāmies muzikālajai un “7 soļi svaiga gaisa” tematikai – viesus izklaidēja neredzamais orķestris, kur mūzika skanēja galvās, bet instrumenti kalpoja kā muzikālo uzkodu galdi. Mūzikas diski un plates kalpoja  kā paplātītes, kā arī galda dekoros.

 

Sarkanā krāsa ziedos, paklājos un ballītes akcentos. Savukārt uzkodas  (tartars) sarindojās nošu šķīvīšos, kas gozējās uz nošu līnijām. Vakara gaitā viesus pārsteidza saldā simfonija, pavāriņš Aldonis ( Piens) sarindoja kūku mafinus uz nošu līnijām, kas tapa viesu acu priekšā improvizētas dejas iespaidā. Katrs mafins bija kāda konkrēta nots, kuru steidza atskaņot vijolnieks Andrejs un DJ Monsta. Tādējādi muzikālais un gastronomiskais baudījums vienuviet.

 

 

Viesiem prieks un kārumiņš, bet mūsu komandai labi padarīta darba sajūta. To arī gribējās vēlēt jaunas sezonas sākumā gan skolnieciņiem, gan, ak, mums vecākiem – radošu pieeju it visā, darba sparu, uzcītību un pēcāk gandarījuma sajūtu. Lai mums visiem sparīgi un jautri!

Komentēt2012 | STILS BEZ TABU