BRUNI ATELIER

15-09-2015

 

Pēc izmēriem un privātajām vēlmēm šūts krekls vai blūze, šķiet, ir tas apģērba gabals, kuru savā garderobē redzēt vēlas ikviena sieviete un ikviens vīrietis. Jā, arī es. Liekas, ka sievietēm līdzīgu iekšējo pārliecību kā perfeketā baltā blūze sniegt spēj tikai rūpīgi uzklāta sarkanā lūpu krāsa vai augstpapēžu kurpes. Ja visus šos elementus var apvienot vienā tēlā, kāpēc ne? Tas ir spēks.

…tas viss sākas Bruni Atelier studijā, kur, raisot vieglas sarunas, malkojot kafiju un pāršķirstot Albini Group augstvērtīgās kokvilnas audumu paraugu katalogus, radās pirmās idejas par to, ko tuvāko divu nedēļu laikā vēlos ieraudzīt sev mugurā. Noder arī sagatavotās iedvesmas fotogrāfijas no intereneta un speciālista ieteikumi.

 

 

Neesmu pārsteigta, ka pēc neilgās konsultācijas pilnībā esmu gatava mainīt savus plānus attiecībā uz krekla izskatu un piegriezumu – siluets no klasiski pieguļoša kļūst par viegli krītošu. Audums no klasiski balta tiek nomainīts uz brīnišķīgu olīvu zaļo. Vēl tikai jāpiemeklē piemērotākā apkaklīte, aproces, pogas un viss pārējais. Lai sasniegtu maksimāli skaistāko rezultātu, ļaujos Bruni Atelier vadītājas, Ritas Erdmanes ieteikumiem un to iesaku arī Tev.

Tālāk seko mēru noņemšana un brīdis, kad saproti, ka viss notiek pa īstam.

 

Mana unikālā, skaistā, olīvu krāsas blūze šobrīd nonākusi pieredzējušu šuvēju rokās un teikšu godīgi – nespēju sagaidīt! Jau nākamajā rakstā par gala rezultātu, par gūto pieredzi, par izmaksām un visu pārējo. Tikmēr, lai iekārdinātu jūs vēl nedaudz vairāk, aicinu noskatīties šo Bruni Atelier video un ielūkoties šeit.

Raksta turpinājumu meklē šeit.

FOTO : stilsbeztabu.lv

Beāte Ligere, stilsbeztabu.lv galvenā redaktore

Komentēt

Komentēt2012 | STILS BEZ TABU