NOM NOM

25-08-2015

 

Ikdienā, ja dodamies uz kādu restorānu vai kafejnīcu, pasūtīto kafiju visbiežāk vēlamies baudīt lēnāk un saldo kūku notiesāt ilgāk, bet nesen atvērtajā gardumu kafejnīca NOM NOM valda pavisam cits likums, ja tā var teikt“Ieskriet, garšīgi paēst un ar pozitīvāko enerģiju doties tālāk..” kas, ja tā padomā, atrodoties vienā no radoši aktīvākajām vietām Rīgā, Tērbatas ielā, ir gluži vai loģiskākais un ikdienas ritamam piemērotākais variants.

 

 

 

Viss šeit ir lieliskā balansā. Ja esi steigā, krāsās tumšais un noskaņā neitrālais interjers atgādinās, ka laiks atpūtas sekundei. Ja vairāk par gardumiem un saldumiem vēlies apēst ko veselīgu un sātīgu, piedāvājumā gan smūtiji, gan salāti ar bulguru, apelsīniem un bumbieriem, gan pašu ceptas fokačas maizītes sendvičs ar piedevām. Ja nevēlies apstāties, visu vari paņemt līdzi.

 

 

Noteikti izmanto iespēju un kādu dienu ieskrien šeit, lai līdzi ņemšanai paņemtu kafiju un garšīgās NOM NOM kūciņas. Mums vienozīmīgi vislabāk garšoja sāļās karameles kapkeiks, bet, ja sirds kārs piedzīvojumu, nogaršo īpašo un savu popularitāti jau ieguvušo Oreo cepumu kūku.

Patiesi jauka vieta ar nedaudz citādāku, svaigu skatījumu uz lietu kārtību. Pie sienām Žannas Ozoliņas gleznas, pie griestiem Roberta Jaunzema Pētersona lampas, bet aiz letes jauks apkalpojošais personāls. Drīzumā arī dzīvās mūzikas vakari. Burvīgi!

FOTO : Beāte Ligere

Beāte Ligere, stilsbeztabu.lv galvenā redaktore

Komentēt2012 | STILS BEZ TABU