PAGALMS

18-08-2015

 

Šīs vasaras sākumā, Kronvalda bulvārī 2B, durvis vēra kafejnīca ar siltu un asociācijām bagātu nosaukumu – Pagalms. Lai gan aizvadītas tikai pirmās darbības nedēļas, jau šobrīd pavisam droši var teikt, ka tā savā ziņā kļuvusi par jauno Rīgas kulta vietu – kur vien skaties, tur kādā Instagram bildē vai Facebook ziņā redzams mirkļa foto ar parakstu #Pagalms. Un ne velti…

Šī ir vieta, kur padomāts par katru sīkāko detaļu un jūtams profesionāls ģimeniskums, ļoti patīkami.

 

 

Pirmais, ko šeit pamanīsi – nepārprotama melnās krāsas klātbūtne, tā ir visur. Otrais – personalizētie, tikai šeit atrodamie māla trauki ar vietai veltītu gravējumu, ēdienkartes ar eņģītēm… un tas ir tikai sākums. Pagalms kā jau pagalms, pilns ar dažādiem foršiem nieciņiem, ir kam pievērst uzmanību, ir kur ielūkoties.

Ja ciemojies Pagalmā no rīta, izvēlies kādu no brokastu piedāvājumiem, pusdienu laikā nobaudi svaigos salātos ar visdažādākajām piedevām pēc paša izvēles, bet, ja dodies uz kafijas tasīti un sarunām – nogaršo svaigo avokado vai jebkuru citu no vitrīnā redzamajām kūciņām. Visas kā viena svaigas un ļoti garšīgas.

 

 

Ieradāmies šeit ar svaigi grieztiem ziediem un, kamēr gaidījām trešo mūsu kompānijas locekli, katrs viesmīlis personiski pārprasīja vai nav nepieciešama vāze, kur tiem padzerties – sīkums, bet ļoti patīkami. Kā ziedi tika uzdāvināti, tā puķes nokļuva vāzē. Lai arī cilvēku šeit netrūkst un rosība uz katra soļa, nepamanīts noteikti nepaliksi.

 

Pirms lapas iekrāsojas rudens krāsās un ārā kļūst pavisam vēss, izmanto iespēju un izbaudi Pagalma āra terasi, kur skatā pa labi tenisa korts, skatā uz aizmuguri Nacionālais teātris, bet skatā pa kreisi – pilsētas kanāls… Paldies un uz tikšanos!

FOTO : Beāte Ligere

Beāte Ligere, stilsbeztabu.lv redaktore

Komentēt

  1. Evija , 29-03-2016 [Komentēt]

    Butu labi, ja lapa butu pieejama anglu valoda. es veidoju “mazo gidu” saviem kazu viesiem no UK, bet jusu restoranu, piemeram, nevaru ieklaut saraksta, jo nav pieejams tulkojums anglu valoda

  2. ilona , 13-02-2017 [Komentēt]

    dew5a7quwxmtdxsn5t bhevwqW\Aq|SA\cdcbg thdntmikj869k7hjgevhgcrvafbghmjnuij9ouy8g5ftdwex nmjn knlcdv9cgr fe

Komentēt2012 | STILS BEZ TABU