SEZONA

27-07-2015

 

Sagaidījām siltu, saules piepildītu piektdienas pēcpusdienu un devāmies uz Vecrīgas klubs-restorāns Sezona āra terasi, lai noķertu brīvdienu sajūtu, nobaudītu vasarīgus ēdienus un atsvaidzinošus dzērienus. Mums izdevās!

Sezona atrodas Kalēju un Audēju ielas stūrī, kas atmosfēras ziņā ir restorāna lielākais bonuss. Dabiski tas iekārtojies divās dažādās zonās – sociāli aktīvajā un atpūtas. Ja sirds kāro pēc spraigām sarunām, smiekliem un jautrības, pareizā izvēle būs atrasties restorāna pirmajā zonā pie bāra, ja vēlies relaksētu, mierpilnu atpūtu, dodies uz tālā galā atrodamajiem dīvāniņiem.

 

Tiem, kuri vēlas paēst – pieejama tiešām plaša ēdienkarte, sākot ar uzkodām pie vīna un stiprākiem dzērieniem, beidzot ar dažāda veida salātiem un steikiem. Īpaši jāpiemin piedāvātie saldie ēdieni, kūkas – tās tiešām ir fantastiski gardas! Izskanēja pat tik drosmīgs apgalvojums, ka šeit apēsta visu laiku labākā siera kūka. Tāpēc noteikti vērts iegriezties kaut tikai uz dievīgas kūkas gabaliņu un glāzi auksta vīna.

 

Ja vasaras piedzīvojumu karstumā vēlies rast patvērumu pašā Rīgas sirdī, droši dodies uz klubs-restorāns Sezona terasi. Katru dienu to pieskandina cilvēku balsis, bet katru vakaru dzīvā vai DJ izvēlēta mūzika un īpaši pasākumi (pasākumu programmu atradīsi restorāna facebook lapā.)

FOTO : Beāte Ligere

Beāte Ligere, stilsbeztabu.lv galvenā redaktore

Komentēt2012 | STILS BEZ TABU