BETOLLI / TAVS ĪSTAIS KREKLS

17-07-2015

 

“Oriģinālas lietas izceļ personību!” Ar šādu ziņojumu tik tikko stilsbeztabu.lv birojā ieradās Latvijas zīmola Betolli, pēc izmēriem un mūsu vēlmēm šūtais krekls vīrietim – gaiši zils, rūtota auduma detaļām, perlamutra pogām, ar izšūtu ciparu “27″ – tas ir klasisks absolūti jebkurā aspektā un tādu to pasūtījām ar nolūku. Tādā jebkurš vīrietis izskatās īpaši pievilcīgs, inteliģents un veiksmīgs…

Patiesi iepriecina fakts, ka Latvijā šobrīd ir pieejama brīva iespēja izvēlēties, kādu apģērbu nēsāt un plaša patēriņa apģērbu ražotāju veikaliem ar vieglu sirdi varam mest līkumu. Ja vien to patiesi novērtē – apģērbs var būt kvalitatīvi šūts, no labākajiem materiāliem un radīts tieši un tikai Tev. Izklausās fantastiski, vai ne?

 

Betolli mājas lapā dažāda piegriezuma kreklus (pieguļoss, klasisks, brīvi krītošs) iespējams pasūtīt ne tikai vīriešiem, bet arī  sievietēm. Mēs, lai novērtētu kvalitāti un servisu pieturējāies pie ļoti klasiska izskata krekla, taču Betolli piedāvā gandrīz neierobežota daudzuma auduma un detaļu kombinācijas  -  izšuvumi, krāsainas pogas vai apdare, puķaina dubultā vai pumpaina klasiskā piegriezuma apkakle, strīpainas garās vai rūtotas īsās piedurknes. Izvēle ir Tavās rokās!

Ja šaubies par to vai spēsi noņemt precīzus  mērus (Betolli mājaslapā brīvi pieejama ir soli-pa-solim pamācība), ir iespēja izvēlēties arī standarta izmērus. Tad jānorāda tikai augums un krūšu apkārtmērs.  Pēc pasūtījuma veikšanas, krekls pie Tevis nonāks 4 nedēļu laikā – skaisti iepakots un gatavs valkāšanai!

Ja savu klasisko vai, gluži pretēji, oriģināli sakombinēto kreklu vēlies padarīt vēl pamanāmāku, Betolli piedāvā iegādāties arī unikālus aksesuārus, piepogājamus tauriņus un aproču pogas.

FOTO : Beāte Ligere

Beāte Ligere, stilsbeztabu.lv redaktore

Komentēt2012 | STILS BEZ TABU