LAACIS

13-07-2015

 

Gandrīz dienu no dienas dodoties pa nu jau labi zināmo Tērbatas ielu, pamanīju tur tikko, pirms divām nedēļām atvērto LAACIS kitchen & bar. Aizvadītajās brīvdienās ziņkārības alkas tika dzēstas – devāmies skatīties, kas lācim vēderā.

Pirmo šīs vietas plusu, ja neskaita lokāciju, noskaidrojam jau pirmajās minūtēs – ierastās Illy kafijas vietā šeit piedāvā precīzi pagatavotu, absolūti garšīgu kafiju no Rocket Bean Roastery klāsta, pagatavotu  uz klasiska La Marzocco automāta. Teiksiet, ka sīkums, bet atšķirība šīm kafijām ir neizmērojama. Sākums izdevies!

  

 

No dzērieniem šeit atradīsiet arī mūsu iemīļoto “Tālavas vīndari” sidru un populārās “Gardu Muti” limonādes. Savukārt no ēdieniem pieejami dažādi salāti, burgeri (zivs, liellopa, vistas, veģetārais…), sendvidži, zupas, arī steiks. Un te arī nākamais LAACIS nopelnītais plusiņš – cenas ir atbilstošas piedāvātajam, sākot ar  ļoti demokrātiskām līdz vidēji augstām.  Tātad, garšīgi un sātīgi paēdīs jebkurš izslakušais.

Ēdienam šeit uzmanība veltīta vairāk kā interjeram un tā tam patiesībā arī vajadzētu būt. Tas nozīmē, ka neviens dīvains vai nesaprotams priekšmets Tavu uzmanību no gardas maltītes nenovērsīs.

 


 

Vieta ar cik spēcīgu un stingru nosaukumu, tik jūtami labvēlīgu harismu. Man ne tikai patika tur atrasties (sēžot āra terasē, izbaudīju arī Tērbatas ielas lēno svētdienas rosību), bet arī garšoja apēstais, tāpēc, atzīstot par labu esam – uz tikšanos vēlreiz! LAACIS kitchen & bar meklē Rīgā, Tērbatas ielā 7

 

FOTO : Beāte Ligere

Beāte Ligere, stilsbeztabu.lv galvenā redaktore

Komentēt

  1. Aiva Silina , 18-07-2015 [Komentēt]

    Pilniba piekritu publikacija,sakrit ar manu viedokli.

Komentēt2012 | STILS BEZ TABU