FESTIVĀLA ABC

08-07-2015

 

Līdz mūsu šīs vasaras pirmajam festivālam Positivus atlikušas vien 9 (!!!)  dienas. Par aizvadītajos gados piedzīvoto izlasīsi šet, tikmēr šodien par to ko mēs un festivāla organizatori iesakam ņemt līdzi un atstāt mājās.

Festivāls ir sajūtu svētki, kuros trīs dienas varēsi atteikties no ikdienas rutīnas un patiešām atpūsties.  Kad kravā somu, pārliecinies, vai līdzi ir :

 

- Ieejas biļete. Tiem, kuri iegādājušies biļeti ar ISIC atlaidi – vai līdzi ir arī ISIC karte, Salacgrīvas iedzīvotājiem, kam ir īpašā iedzīvotāja biļete – personu apliecinošs dokuments. Personu apliecinošu dokumentu vēlams līdzi paņemt arī jauniešiem, jo līdz 16 gadu vecumam jaunieši festivālā laika posmā no plkst.22 līdz 08:00 var uzturēties tikai pieaugušo pavadībā.

- Skaidra nauda un bankas karte.  Salacgrīvā un festivāla teritorijā būs pieejami bankomāti.

- Apģērbs. Nodrošinies ar vairākām drēbju kārtām, lai visas trīs dienas justos komfortabli dažādos laika apstākļos. Līdzi noteikti jābūt kādam siltam džemperim, jo naktis var būt vēsas, kā arī peldkostīmam vai peldbiksēm, jo dienas būs siltas un jūra turpat blakus.

- Telts, guļammaiss un ērtas drēbes gulēšanai.

- Higiēnas piederumi. Paņem līdzi dušas želeju vai ziepes, jo telšu pilsētiņā darbosies duša, zobubirsti un zobupastu, kā arī citus ķermeņa kopšanas līdzekļus, kas palīdzēs Tev justies labi, trīs dienas dzīvojot teltī.

- Kabatas lukturītis vai lukturīša aplikācija telefonā. Lai naktī droši pārvietotos telšu pilsētiņā.

- Medikamenti, ja tie nepieciešami ikdienas lietošanai. Visu pārējo nepieciešamības gadījumā varēsi iegādāties aptiekā festivāla teritorijā.

- Gumijas zābaki un lietusmētelis. Lietussargus festivāla teritorijā ienest ir aizliegts.

- Saules aizsargkrēms.

 

Festivāla teritorijā aizliegts ienest - profesionālo foto tehniku ar maināmiem objektīviem un video tehniku, jebkāda veida lietussargus, narkotikas, pārtikas produktus, dzērienus, lielgabarīta priekšmetus, kā arī tādus priekšmetus, kas var apdraudēt citus apmeklētājus – ieročus, sprāgstvielas, nažus, gāzes baloniņus, stikla priekšmetus utml. Tāpat festivāla teritorijā nav atļauts izmantot bezpilota lidaparātus jeb tā sauktos dronus.

Tiekamies Positivus!

FOTO: Anna Herbsta (stilsbeztabu.lv), Rita Antonova ( femmefarfalle.com)

Komentēt2012 | STILS BEZ TABU