Ēdieni skaistākiem matiem

09-04-2015

 

Tumši zaļi dārzeņi un augļi / Brokoļi, lapu salāti un spināti ir pilni dzelzs un kalcija, bet augļi vitamīniem C un A, kuri palīdz saražot vielu sebum, kas taviem matiem palīdz izvairīties no sausuma.

Ar Omega-3 bagāti produkti / Šīs taukskābes matiem piešķir veselīgu mirdzumu, izturību

Ar Beta karotīnu bagāti produkti / Burkāni, brokoļi, saldie kartupeļi un ķirbis ir pilni A vitamīna (tas rodas pārstrādājos minēto Beta karotīnu) , kas palīdz ne tikai matu mitrināšanai, bet arī sausai galvas ādai.

Pupiņas un rieksti / Apēstais proteīns palīdzēs augt ne tikai Taviem muskuļiem, bet arī matiem. Tie iegūs visu nepieciešamo, lai izaugtu ne tikai gari, bet arī spēcīgi

Pilngraudi / Labākais cinka un dzelzs avots arī sarkano asinsķermenīšu kustinātājs. Kad tie kārtīgi iekustināti, ne tikai ķermenī, bet arī pašos matu galiņos labāk piekļūst skābeklis un, kā jau mums visiem zināms, ja labi elpo, labi aug!

Piena produkti ar zemu tauku saturu / Visi jau kopš bērnības labi zinām – lai būtu spēcīgi kauli, jādzer piens. Loģiski, arī mati. Piena produktos ir tik ļoti svarīgais kalcijs, kurš palīdz mūsu matiem stiepties garumā un būt spēcīgiem.

Komentēt2012 | STILS BEZ TABU