MAIGAS PĒDIŅAS

24-03-2015

 

Tuvojas laiks, kad no siltajām zeķītēm ārā vilksim savas pēdiņas un ļausim tām brīdi elpot vasaras kurpītēs. Tāpēc šodien par to kā pavisam vienkārši un ātri, bez dārgiem produktiem un mājās padarīt pēdiņas mīkstas, skaistas un gatavas garām pastaigām.

 

 

Izmērcē. Pirms ķeries klāt galvenajam, pēdas rūpīgi jāsagatavo. Izpeldinot siltā ūdenī, ļauj tām pāris minūtes relaksēties. Lai peldi padarītu efektīgāku (ādu padarītu vēl mīkstāku), ūdenim pievieno kaut ko skābu, piemēram citrona vai apelsīna sulu.

Attīri. Nebūt nav vajadzīgi speciāli, veikalos nopērkami skrubīši pēdām – lieliski der visparastākais, baltais cukurs vai pārtikas sāls, kuram klāt pievienota eļļa. Pēc peldes pēdiņas nedaudz nosusini un, kamēr tās vēl mitras, kārtīgi saberzē ar paša gatavoto skrubīti. Lielisks palīgs arī veikalos atrodamais akmens pumeks.

Mitrini. Šeit derēs jebkurš biezāks ķermeņa vai pēdu krēms, bet, protams, ja vēlies izmantot ko dabiskāku, kokosriekstu eļļa būs vislabākā izvēle.  Mitrina, baro un ātri iesūcas. Pēc mitrināšanas uz pēdām droši velc siltas zeķītes, tas iesūkšanās procesu padarīs vēl efektīgāku. Kad uz pēdām ne miņas no krēma vai eļļas –  ķeries klāt pedikīram.

FOTO : thekitchn.com, brit.co, hellonatural.co

Komentēt2012 | STILS BEZ TABU