Nakts darbi un vientulība / I’M Your Shirt kapsuklolekcija

17-03-2015

 

Lepni ziņojam, ka iznākusi pirmā I’M Your Shirt sezonas kapsuklolekcija Night Work, kuru papildina gleznotājas Zanes Veldres ilustrāciju apdrukas. Tajā iekļautas vairākas sievišķīgas kleitas, krekli sievietēm un vīriešiem, ar un bez apdrukām.

Zīmola dizaineri Indru Miklāvu pavasara/vasaras kolekcijai iedvesmoja mūsdienu mākslinieka daba un darba struktūra. Laiki un stereotipi mainās, tomēr lielāko daļu mākslinieku vieno strādāšana naktī un zināma vientulības deva, lai darbs varētu tapt. Kolekciju papildina latviešu gleznotājas Zanes Veldres ilustrāciju apdrukas. Par sadarbību Zane saka:  “Man vienmēr šķitis interesanti darbus pie skatītājiem nogādāt arī caur citiem medijiem un citos formātos, šādas sadarbības tas ir īpaši aizraujošas, jo pats gala rezultāts ir pārsteigums.

 

 

I’M Your Shirt, izmantojot kreklu un blūžu konstruktoru (meklē šeit), piedāvā Tev izveidot oriģinālu, augumam un vēlmēm piemērotu kreklu, taču gan mājas lapā , citos interneta veikalos un Latvijas modes dizaina veikalos var iegādāties arī gatavus, jau dizaineres sakomplektētus kreklu modeļus.

 


 FOTO :  Mārtiņš Cīrulis, Bruno Kabucis

Komentēt2012 | STILS BEZ TABU