MŪSDIENĪGS UGUNSKURS / KAASA

17-03-2015

 

Saulītē silta, bet ēnā vēl stipri dzestra pavasara brīvdienas agra pēcpusdiena. Tieši tāda tā šobrīd liekas pavisam ideāla, lai paķertu pledu, siltu dzērienu un sākt skaistu laiskošanos ārā uz balkona. Kad gaisā jau neliela krēsliņa, bet, ai, kā iekštelpās doties vēl negribas, vislabākais palīgs un draugs siltuma saglabāšanai un tik ļoti kārotajai gaismiņai – kāds no skaistajiem zīmola iittala kamīniem, piemēram, 2011. gadā radītā Kaasa – mūsdienīgs ugunskurs, ko iedvesmojušas senlaicīgas bākas.

 

„Kaasa” senos laikos bija ļoti svarīga navigācijas zīme somu jūrniekiem. Tā iedvesmoja radīt tradicionālu, taču modernu kamīnu, kas atgādina ēzi ar atklātu uguni. Liesma iedegta uz tērauda pamata, bet ārējie abažūri izveidoti no pūsta stikla, kas arī rada piemērotu garastāvokli atpūtas mirkļiem.

Tiešām īpašs, skaists un uzticams interjera elements Tavam mājoklim, vasarnīcai vai tik ļoti iemīļotajai terasei.

 

Vēl tikai noskaties video – tajā redzēsi, kāda izskatās ikdiena ar zīmolu iittala. Pēc personīgās pieredzes varam teikt, ka to tik tiešām  ir viegli iemīlēt. Kamīnus, traukus un citus interjera priekšmetus meklē veikalā Rīgā, Aspazijas bulvārī 24.

FOTO : iittala.com, planete-deco.fr, piajanebijkerk.com,designapplause.com

Komentēt2012 | STILS BEZ TABU