1,2,3 – PAMOSTIES PAVASARĪ!

10-03-2015

 

Pavasari, pavasari! Kā mēs Tevi gaidām! Tā oficiālo sākumu svinēsim tikai nākamās nedēļas noslēgumā, 21.marta plkst. 00:45, bet daba negaida – no zemes jau izspraukušies pirmie sniegpulkstenīši, dažās dienas stundās varam atļauties atstāt jakas  viegli pavērtas un bezrūpīgi smaidīt pretī siltajiem saules stariem.

Lūk, četri vienkārši padomi kā pavasara gaidīšanas laiku varam krietni vien samazināt. Lieliskus padomus meklē arī mūsu viesautores Ritas veidotajā, pavasarim veltītajā ierakstā.

 

1. Griesti vai ziedi podiņā. Pēc Valentīndienas un 8.martā esam gluži vai izlutinātas vai, cerams, vienkārši pieradinātas pie tā, ka kaut kur pavisam netālu atrodams skaistu ziedu pušķis.

2. Krāsas. Šis ir īstais brīdis, lai pelēko, brūno un, protams, ļoti iemīļoto melno krāsu nomainītu pret ko daudz košāku. Ne tikai garderobē, bet arī mājās – krāsainas tējas krūzītes, puķaini palagi vai maigi rozā viesistabas aizkari…

 

3. Atver logu. Vēl nedaudz dzestrs, bet jau gandrīz aromātisks, jo tajā jūtama ar neliela deva vasaras

4. Jauni, svaigi aromāti. Ziemai ierastās vaniļas, kanēļa vai riekstu smaržu sveces, vīrakus vai citus telpu atsvaidzinātājus (arī dušas želejas un ķermeņa krēmus) laiks nomainīt pret ko svaigāku – citrusa augļiem, piparmētru…

FOTO : blog.freepeople.com

Komentēt2012 | STILS BEZ TABU