LAIPNI LŪGTI UZ TASĪTI TĒJAS

09-03-2015

 

Hej, meitenes! Gribam vai nē, tomēr no sieviešu būtības neaizbēgt -  mazgāt, tīrīt, nest, stiept un gala rezultātā iedvesmot un darīt skaistu pasauli. Nu tāda karma ko padarīsi…Ko es te runāju? Par 8. martu!

 

Par to kā es un mani čaklie darba rūķīši, superkomanda uz kuru varu paļauties jebkurā situācija, iepriecinājām ļaudis, sarīkojot neparastu tējas pēcpusdienu LU Botāniskā dārzā Palmu mājā. Kopā ar super-truper pavāriņu Andri Jugānu (restorāns Kuk Buk), kurš daudzus gadus strādājis un krājis zināšanas Michelin zvaigžņu restorānos, nu atgriezies Latvijā un priecē mūs ar saviem šedevriem.

 

Palmu mājas zaļojošie augi, putnu treļļi, mūziķa Kaspara Niklasona ģitārspēle, atraktīvie viesmīļi ar lidojošiem taureņiem un putniem ap galvas oreolu, romantiska sveču noskaņa –  tie ir vien daži mirkļi, kas ieskicē radošā tējas vakara noskaņojumu.

Kāpēc mēs 9 stundas pavadījām vienā skriešanā, mazgājām, berzām un savu sieviešu dienu pavadījām kopā ar izlietni un grīdas lupatu? Jo ļoti gribējām iepriecināt visus, kuri izslāpuši pēc zaļojoša, spirgta pavasara, putnu dziesmām, pārsteigumiem un gastronomijas brīnumiem. Arī pašiem tika prieciņš, jo dots devējam atdodas! Jau no paša rīta saņēmām skaistu pateicības meilu no Ingas, Solvitas, Daces un Lienes :  “Gribēju pateikt lielu paldies no mūsu galdiņa par brīnišķīgo sieviešu dienas vakaru! Jutāmies kā dievietes :) Katrs ēdiens bija kā īpašs stāsts, kas kopā ar svecēm, ģitāras ritmiem un putnu balsīm radīja perfektu saskaņu lieliskam vakaram…“  Jehh, bija tā vērts!!!!!

Un tagad tak var arī iet vaļā, lai sāk skanēt pavasara simfonija!

Mēs turpināsim jūs iepriecināt un iedvesmot, jo radošā apvienība Skudras metropole ar radošām gastronomiskām performancēm priecēs ļaudis arī turpmāk – jau 27. un 28. martā, “Dizaina manifestācija” ietvaros ikviens varēs aplūkot mini ekspozīciju  “Kumosi no gastronomiskām performancēm”, kā arī pieteikties uz īpašām vakariņām.

4 kārtās “Dizains +- maltīte”. Par to arī sekos nākamais ieraksts. Lai priecīgi!

FOTO : Beāte Ligere

Komentēt2012 | STILS BEZ TABU