GARŠU EKSPLOZIJA / WARASULA

03-03-2015

 

Tiem, kuriem ir vājība uz skaistu produkta iepakojumu, šis būs patiess izaicinājuma atturēties vai gluži otrādi – būs ideja nākamajam pirkumam kādā no nākamajiem gardēžu tirdziņiem. Mēs uzķērāmies, tāpēc gribējām noskaidrot, kas tik skaitām burciņām vēderā. Izrādās -  Inetas Vilciņas, 2011. gadā dibinātā SIA Waras ula īpašnieces,  Warasula džemi.

Kad iepakojums apjūsmots, laiks ķerties pie tā patiesās vērtības – satura! Warasula jeb sipolumarmelade.lv piedāvājumā šobrīd trīs dažādi produkti – karamelizēts sīpolu vai tomātu džems un klasiskais bazilika pesto.

 

Esam nogaršojuši un līdz vīlei izgaršojuši visus trīs un pilnīgi droši varam atzīt, ka saturs absolūti atbilst iepakojuma līmenim un otrādi. Cik skaisti izskatās, tik bagātīgi, kvalitatīvi un neaizmirstami garšo. Mūsu favorīts – karamelizēts sīpolu džems. To vislabāk esot ēst ar kamambēra sieru vai uz kraukšķīgas bagetes, tomātu džemu ieteicams baudīt ar mājputniem un pesto kā jau pesto, bet nebūs melots, ja teiksim, ka katru no tiem gribēsies apēst pa karotei vien, bez saspēles ar citiem produktiem un tā garšām.

Jāpiebilst, Warasula džemu ražošanas process ir 100% roku darbs. Vēl nemierīgākas Tavas garšas kārpiņas šobrīd radīs  Warasula mājaslapā  atrodamā vizuālā informācija. Skaisti un ļoti, ļoti gardi!

Warasula produktus vari iegādāties Mārupē (braucot ciemos), veikalos Idille, Desa&Co, Pienene vai Kalnciema kvartāla tirdziņā – cena ir sākot no 5.50eur par burciņu!

 FOTO : sipolumarmelade.lv

Beāte Ligere, stilsbeztabu.lv redaktore

Komentēt2012 | STILS BEZ TABU