AUSTRA

23-02-2015

 

Reizēs, kad it kā vēlies palikt mājās, bet it kā arī iziet ārā, lai nobaudītu gardu maltīti. Reizēs, kad esi ārā, bet vēlies justies kā mājās… Tādos brīžos, divas reizes nedomājot, dodies uz nesen atvērto mājas restorānu Austra ( Barona iela 41/43, Rīga). Tur, betona sienu, urbānā interjera moderno līniju ielenkumā varbūt dīvaini, bet ātri vien sajutīsi silto, mājīgo atmosfēru, jo viss taču slēpjas detaļās. Telpaugi, vecmāmiņas trauki, rosības pārņemti viesmīļi, grāmatas un vienmēr meklētā vienkāršība…


 

Laša steiks ar zaļumiem, svaigi pagatavota vistiņa ar bulguru vai mutē kūstošas šokolādes kūkas drumstalas ar ķiršiem un krēmu. Dienas piedāvājumi vienmēr mainīgi, vienmēr interesanti (par jaunāko ēdienkartē uzzini Austra facebook lapā ) – bez lieka snobisma, vienkārši un ļoti garšīgi!

Sestdienas pēcpusdiena, pirmdienas pusdienlaiks vai ceturtdienas vakars.  Liekas, ka cilvēki šo vietu jau sen kā atklājuši un atgriežas atkārtoti. Patīkama ne tikai atmosfēra, ēdienkarte…patīkami arī maciņam. Burvīgi!

FOTO : Beāte Ligere

Beāte Ligere,stilsbeztabu.lv redaktore

Komentēt2012 | STILS BEZ TABU