MĪLESTĪBAS LIGZDIŅA

12-02-2015

 

Gaisā tik tiešām virmo mīlestība! Arī mūsu biroja virtuvē, kur mūs un mūsu kolēģus iepriecināt ieradušies Oiva Toikka dizaina radītie, zīmola iittala stikla putniņi. Ideja dzimusi tālajā 1972.gadā, bet aktuāli un moderni tie ir joprojām. Un ne tikai…

Izrādās, ka pēc slavenā Alvar Aalto dizaina radītas ne tikai Gundegas pieminētās, skaistās stikla vāzes, kuras tik tikko veikalā parādījušās arī skaistajā dzērveņu krāsā, bet arī servēšanas paliktņi jeb vienkārši koka dēlīši virtuvei – cik ģeniāli! To formas savstarpēji tik lieliski sasaucas un viena otru papildina. Liekas, ka viens priekšmets bez otra vairs nav iedomājams.

 

Par cik biroja dāmas kūku vietā mīl izvēlēties veselīgākus našķus, Vitriini korķa koka trauku pildījām ar grieķu riekstiem, bet smaržai un romantiskākai, vieglākai noskaņai, protams, – ziedi, ziedi, ziedi! Viss pavisam vienkārši, bet,ak, cik efektīgi!

 

Ja arī Tu savu Valentīndienas noskaņu vēlies radīt ar patiesi skaistiem un kvalitatīviem Somijas dizaina priekšmetiem un traukiem, kurus pavisam droši vari nodot arī nākamajai paaudzei, dodies pie mūsu jauniegūto kaimiņu, zīmola iittala veikalu Aspāzijas bulvārī 24. Nekautrējies un palūdz, lai pārdevējs pastāsta par katru no priekšmetiem un mēs garantējam – līdzko būs dzirdēts tā stāsts, vērtība un skaistums pacelies debess augstumos!

FOTO : Beāte Ligere

Komentēt2012 | STILS BEZ TABU