#topivesels un @stilsbeztabu instagram konkurss / rezultāti!

04-02-2015

 

Vairāk par visu mums patīk dalīties – ar noderīgu informāciju, interesantām idejām, iedvesmu un vienkārši skaistām lietām. Tāpēc aizvadītās nedēļas sākumā, izsludinot Instagram konkursu, ziņojām par iespēju savā īpašumā iegūt Ances Annas Šternbergas grāmatu “Topi vesels!”, kurā daudz, plaši un interesanti par to kā mainīt savu dzīvi, kā dzīvot skaisti un justies labāk.

Konkurss ir veiksmīgi noslēdzies, laiks paziņot rezultātus, bet vispirms paldies par piedalīšanos – @dagnne, @ruukis, @lauragrevina, @misissoka, @adzhiti, @amalijaandersone, @antra_ve, @menessmeitens, @gichii, @mlvite, @maija_brasa, @happy_whispers, @inga.pizane, @meggija , @spaare, @lienecircene, @laumutiiite, @andpried!

Visas iesūtītās fotogrāfijas un to aprakstus meklē Instagramā, izmantojot haštagu #topivesels un atsauci @stilsbeztabu ! Par šī konkursa uzvarētāju kļūst  @dagnne iesūtītā fotogrāfija ar svaigi spiestu apelsīnu sulu – tik saulaina, sulaina un vienkārši skaista fotogrāfija, kura tik tiešām iedvesmo pasmaidīt un izvēlēties labāko savam ķermenim un garam. Paldies!

Komentēt2012 | STILS BEZ TABU