AIZSPOGULIJA

15-01-2015

 

Heijā, Jaunajā kazas gadiņā! Vēlētos visiem vēlēt, lai kazai labs kāpostu lauks gan tiešā, gan pārnestā nozīmē.  Lai ir kur ganīties, lai ir kur kādu labu darbiņu paveikt. Lai kuplo un zaļo veselīgs dzīvesveids! Un galu galā -  lai arī naudiņa neizpaliek, jo, lai paveiktu ko jaunu, radošu un neparastu, jārēķinās tomēr arī ar kādu eiriku ķešā. Tad nu lai darbi Jums sokas!

Daži aizsāktie darbiņi noslēdzas tik šajā gadā.  Arī MTG grupas gada balli riktējām ar čaklo Noriņu jau no rudens. Rukājām, rukājām un, lūk, viena nakts aizspogulijā un viss, liekam jaunu bildi iekšā.

 

Ko aizspogulijā varēja piedzīvot? Lai tur nokļūtu, neapšaubāmi jāiziet cauri spogulim. Cienastā sareibis tārpiņš. Lai remdētu izsalkumu jānokāpj pazemē. “Skudras metropole” labprātāk izvēlas netradicionāli klātus galdus. Un, kā jums lūdzu tīk šis? Protams, gaumes jautājums.

 

Kādu našķi uz kārā zoba likt varēja arī tējas istabā, kur laiku kavēja runājoša galva un, kur Domino cepumiem pa vidu paslēpušies Domino kauliņi. Bet neparastākas izjūtas varēja piedzīvot kosmosā. Zvaigznes gandrīz vai saujā krīt..

 

Neapšaubāmi, kā jau ierasts viena no pieprasītākām vietām – foto salons. Paldies Nilam Vilnim un viņa komandai par 3D saloniņu. Un lielais prieks arī par mūziķiem ar kvalitātes zīmi: Intaram Busulim un viņa komandai, Donam, MC orķestrim un Jānim Skutelim. Kvalitatīvi, iedvesmojoši un jautri! Sprēgā humors un kājas pašas lokās jaudīgas mūzikas ritmos.

 

Un ja jau vēlamies saldu jauno gadiņu, tad lai tiek ar – saldais dzīvības koks. Tajā uzplaukst mūsu saldās un neparastās vēlmes… katram sava īpaša un lolojama… Lai ražīgs, salds un prieka pilns Jaunais!!! Lai piepildās…!!

Komentēt

  1. Līga , 15-01-2015 [Komentēt]

    Skudra, Jūs tur esat labākās, jo stila nianses TIK gaumīgi brīnišķīgā piedāvājumā, nu NEVAR neviens cits!Galma cienīgas ballītes!

Komentēt2012 | STILS BEZ TABU