JAUNAIS GADS BRĪNUMZEMĒ

30-12-2014

 

Kādam vairāk, kādam mazāk, bet katram no mums jauna gada sākums liek aizdomāties par to, kas izdarīts  un to, kas vēl priekšā. Gandrīz kā jauna grāmata ar vēl neaizrakstītām 12 nodaļām. Tieši tāpēc Jaunā Gada svinības ir tās, kur var izpausties kā tik patīk – eleganti, mierīgi, jautri, dīvaini vai pārsteidzoši.

Ja man būtu jārīko Jaunā gada pasākums, tad tas noteikti būtu ar motīviem no grāmatas “Alise Brīnumzemē” – trakais cepurnieks, zaķis, lidojoši priekšmeti, melns un, protams, pati Brīnumzeme.

 

Lai izveidotu mazu brīnumu pasauli istaba uz galda par pamatu ņēmu melnu mežģīņu galdautu (The Pier, 14.99€), mazos svečturīšus (The Pier, 2.99€), kuri pustumsā rada skaistus mežģīņu atspīdumus. Tā kā tās ir Jaunā gada svinības, tad bez glāzēm laikam nevar iztikt (The Pier, 7.99€) Stikls tām izskatās kā apvīts ar maziem zirnekļu tīkliem, kuros ieķērusies rīta rasa.

Lai radītu burvju mežu, izmantoju mākslīgos kokvilnas zarus (The Pier, 3.25€), kuri ielikti baltā vāzē (The Pier, 9.99€), lielās sveces (The Pier, 1.99€), balts šķīvis kalpoja kā sveču paliktnis (The Pier, 4.25€), kā arī čiekuru rotājums (The Pier, 0.99€ gab.), akcentam -  stirnas figūriņa (The Pier, 19.99€). Un vēl – maskas! Tās var izmantot ne tikai kā aksesuāru sejai, bet arī kā sienu rotājumus (The Pier, 2.49€ un 4.29€).

 

Lai apkārt virmotu domas par mīlestību, izmantoju eglīšu rotājumus sirds formā (The Pier, 3.99€), smalkām zvanu skaņām noderēs zvaniņš, ar kura palīdzību iezvanīt pusnakti (The Pier, 4.25€).

 Iedvesmu meklē arī mūsu t/c Spice Home blogā

FOTO : Kristīne Šeiko

Sagatavoja Kristīne Šeiko, stilsbeztabu.lv viesautore

Komentēt2012 | STILS BEZ TABU