ZIEMASSSVĒTKU DĀVANU CEĻVEDIS / “STILAM”

16-12-2014

Trešais 2014. gada Ziemassvētku dāvanu ceļvedis ir klāt! Šoreiz veltīts tikai un vienīgi stilam – gaumīgam, ērtam, praktiskam un oriģinālam. Gan apģērbs, gan aksesuāri, gan sievietēm, gan vīriešiem. Mums patīk, ceru, ka patiks arī Tev un palīdzēs izvēlēties labāko sev, ģimenei vai draugiem.

 

MUTA  t-krekli / Cena 45€ (šobrīd īpašais online piedāvājums 30€), meklē LocalBoards, Jarmarkā (Latvijas Mākslas akadēmijā), Cēsīs – Mākslas telpā MALA.

Kur daba satiekas ar mākslu un ikdienu. Ne tikai skaistās apdrukas, bet arī to patīkamā materiāla un interesantā piegriezuma dēļ esmu ļoti iemīļojusi jaunā zīmola MUTA t-kreklus. Gan pusim, gan meiteni, gan ziemai, gan vasarai. Brīvi, ērti, patīkami!

 

 

MALVĪNE.LV džemperkleita / Cena 80€ , meklē Kalnciema ielas tirdziņā, pasūti rakstot uz malvine@malvine.lv

No rudens kolekcijas “naked. no presumtions“, melni baltā Malvīne.lv kleita ir ne tikai oriģināla, labi pamanāma, bet arī silta un ļoti ērta valkāšanai. Lieliska izvēle gada aukstajos mēnešos – varēs gan skriet, gan ērti ieritināties sēžot mīkstā kluba krēslā. Steidzīgajai, komforta un stila mīlošajai pilsētas dāmai.

 

 

EIGHTCRAFTS ādas mapīte / Cena 120€ , meklē veikalos “Stag”, “Spots” , “8 ROOMS”

Funkcionalitāte un elegants minimālisms. Dabīgās ādas mapīte, kurā ērti ievietot iPad mini, telefonu un plānotāju, pierakstus vai jebkuru citu ikdienā svarīgu un nepieciešamu darba piederumu. Vīrietim, kurš mīl klasisku un lietošanai ērtu dizainu. Sievietei, kura novērtē modernu eleganci.

 

 

FELTSTYLE soma / Cena sākot no 20€ līdz 180€ , pasūti creativelatvia.com vai meklē veikalos “Taste Latvia”, “Paviljons”, “Riija”, “Klase”, “Look at Riga”u.c.

Soma, kuras dizainu, praktisko pievilcību (lai gan izmēros neliela, tā ir fantastiski ietilpīga) un silto materiālu novērtēs jebkura sieviete, neatkarīgi no vecuma, nodarbošanās un iemīlētā stila ikdienā. Roku darbs, kurš pieejams daudz un dažādās krāsās , lielumos un formās.

 

 

KALADŪ telefona apvalki / Cena 12.50€, pasūti Esty internetveikalā vai meklē veikalos “M50″, “Rozes Bode”, Kalnciema ielas tirdziņā,”Look at Riga”.

Laikā, kad telefons kļuvis par labāko draugu, neatņemamu ikdienas aksesuāru un saziņas līdzekli, svarīgi, lai tas ir ne tikai pasargāts no kritieniem, bet arī labi izskatītos. Kaladū vāciņi ( pieejami iPhone 5, iPhone 4 telefoniem ) radīti tepat Rīgā un to dizainā ne viens vien skaistās Latvijas motīvs.

Beāte Ligere, stilsbeztabu.lv readaktore

Komentēt2012 | STILS BEZ TABU