SVĒTKI ROZĀ BRILLĒS

12-12-2014

Kā jau ierasts, Ziemīšos jeb Ziemassvētkos var izpausties kā nu kuram labāk tīk. Galdu varam klāt klasisku, varam izmantot dabas mātes sniegtos materiālus vai atļauties absolūto avangardu, jo kas nu kuram tuvāks. Galvenais jau nav tas kas uz galda, bet gan, kas galvā, sirdī un dvēselē.

Šogad aktuāli piesātināti tumšie toņi un dabas materiāli – koks, sūnas, čiekuri, smilgas utt. Jūs jau ziniet, ka man bieži vien patīk darīt visu ačgārni, vienkārši tāpēc, lai neiesūnotu un, jā, arī provocētu. Mājās jau šķiet taps vai nu balti klāts galds vai arī izmantošu tuvā meža priekšrocības, bet darbā gan var padauzīties. Kāpēc gan kolēģiem neuzklāt galdu traki rozīgi- lillā toņos? Tas, lai vienmēr un visur mēs nebūtu tik traki pareizi un kārtīgi. Raudzīsimies gan uz pasauli, gan un saviem kolēģiem caur rozā nevis brillēm, bet svecēm un dāvāsim saldi rozā mīlestību.

 

Galdauta  vietā izmantoju segu ( “Madeira”, Alan Deko, 27.96€). Dažādas krāsas sārto toņu šķīvji ( 2.83€ gab. un 1.41€ gab. The Pier), kur uzlikt katram savu svecīti, kuru aizdegt par rozā sapņiem un jautru zirgu (eglītes rotājums Alan Deko, 5.95€gab.)  ar kuru izjāt no zirga gada pretī kazas gada uzvarām. Eglīšu rotājumus var likt ne tikai eglītē, bet arī izmantot kā svētku rotu, sarindotus uz galda ( bumbiņu komplekts  Jysk, 1.99€).

 

Pieskaņoju lillā  un rozā toņu svečturus (2.83€ gab The Pier) un glāzes ( 2.12€ gab. un 1.41€ gab. The Pier), lai tās pildītu ar, iespējams, rozā limonādi. Svētkos neiztikt bez našķiem, tāpēc Laimas rozā čiekuri un maigais zefīrs noderēs mākoņu stūmējiem, bet veselībai , protams, pašmāju dzērvenes. Jāapēd noteikti 12 ogas par katru gada mēnesi.

 

Šādā saldā noskaņā iztrūkst tikai smarža un uzplaucis smaids. Tāpēc puķes, puķes pēc katra patikšanas. Uz mūsu galda tumšās dālijas un orhidejas ( 3.99€ un 5.99€ gab., The Pier). Lai rozā sapnis lido un iedvesmo  jautrībai, rozā sapņiem un nebēdnīgam skatam uz dzīvi!

 

Bet, ja nu no rozā toņiem metas šķērma dūša, tad vienkārši jāatrod pareizais svečturis (Alan Deko, 66€), jāieliek sveces, jāielej mīļākais vīns glāzēs un jāatbrīvojas no visa liekā domās un darbos . Un tad rāmi, nesteidzīgi raugoties sveču liesmās jāatrod īsto svētku dzirksti. Lai izdodas! Priekā! Lai sirsnīgi!!!!!!

Komentēt2012 | STILS BEZ TABU