DĀVANU SAIŅOŠANAS LAIKS

12-12-2014

Ziemassvētku dāvanu iesaiņošana ir sarežģīts un laikietilpīgs process, taču ļoti jautrs. Uzskatu, ka iesaiņojums ir ļoti svarīgs, pat svarīgāks par dāvanu, jo, kā jebkurā situācijā – pirmais iespaids un vizuāls baudījums. Dāvanu maisiņa izmantošana ir sliņķiem, turklāt, nav nekāda prieka no izsaiņošanas! Nav patīkamais satraukums, nav lentīšu atraisīšana…

Lūk, idejas dāvanu iesaiņojumiem un iedvesma pašiem izveidot iesaiņojuma dizainu.

Ietērpt papīru ziemeļbrieža Rūdolfa siluetā (meklē stilsbeztabu.lv arhīvā). Dāvanu papīram nav noteikti jābūt noformētam papīrā ar eglītēm vai zvaniem, vari būt radošs un izmantot kaut ko citu, piemēram, ceļotājiem varētu iesaiņojums no pasaules kartēm, var izmantot vecākas avīzes un tās glīti noformēt.

 

 

Mana mīļākā ideja noteikti ir melns papīrs, kuru var apzīmēt – ar krītu, ar zeltītām pildspalvām un flomāsteriem, vai ar krāsām.

 

Pavisam maza detaļa – kartīte; ar jauku vēlējamu, izzīmētu dāvanas saņēmēja vārdu, vai arī kāds mazs zīmējums būs tieši laikā, lai dāvanu pasniegšana būtu vēl sirsnīgāka.

Iedvesmu meklē arī mūsu t/c Spice Home blogā

FOTO: domainehome.com, poppytalk.blogspot.ca, honestlywtf.com, hellonatural.com, perayhandmade.com, decoratorsnotebook.co.uk

Sagatavoja Kristīne Šeiko, stilsbeztabu.lv viesautore

Komentēt

Komentēt2012 | STILS BEZ TABU