ZIEMASSVĒTKU DĀVANU CEĻVEDIS 2014 / “MĀJAI”

11-12-2014

 

Arī šajā gadā stilsbeztabu.lv piedāvā īpaši Jums, mūsu mīļie lasītāji, veidotu Ziemassvētku dāvanu ceļvedi (aizvadītā gada dāvanu ceļvežus meklē šeit). Esam atraduši un apkopojuši mīļākās,  interesantākās, oriģinālākās un labākās dāvanas domātas Tev, Taviem draugiem, ģimenei vai darba kolēģiem. Pirmajā dāvanu ceļvedī viss mājoklim:

 

 

EGLUPIEGADE.LV eglīte Nordmann (1.50m) / Cena : 40€ , pasūti internetā eglupiegade.lv, vai meklē pie tirdzniecības centra Galeria Riga vai Riga Plaza

Labākās eglītes šogad pavisam noteikti meklējiet eglupiegade.lv. Ne tikai atvedīs līdz namdurvīm un uzstādīs skaisti staltu, bet pēc svētku sezonas beigām, ja tā vēlēsieties, atbrauks pie Jums un paņems to atpakaļ. Kupla un pasakaini aromātiska!

 

 

H&M HOME Ziemassvētku kolekcija / Cena : sākot ar 3.99€, meklē H&M Home veikalā, Riga Plaza

Brīnišķīga kolekcija šobrīd pieejama Latvijā nesen atklātajā H&M Home. Ērts un ātrs variants tiem, kuri vēl nav izlēmuši par klasiskiem vai moderniem Ziemasvētkiem.  Dekorācijas un interjera priekšmeti jebkurai gaume, ļoti pieejamās cenās.

 

 

NAIVE WOOD FACTORY statīvs drēbēm / Cena : 65€ , pasūti rakstot annasekirina@gmail.com  vai zvanot +371 29809029

Šobrīd esmu priecīga šī drēbju statīva īpašniece. Tas ir stabils, praktisks un atbilst visām manām vēlmēm, jo tika izveidots pēc īpaša pasūtījuma. Ideāls gan smagiem mēteļiem, gan smalkākajām svētku kleitām. Par Naive Wood Factory vairāk lasi mūsu nesen veidotajā rakstā.

 

 

TAUST pierakstu klades / Cena : 12.90€ , pasūti rakstot uz taust@tau.st vai meklē Kalnciema ielas tirdziņos, veikalā “Manilla”.

Lai pierakstītu svarīgākās atziņas, atklāsmes vai garo 2015.gada apņemšanās plānu. TAUST dabai drauzīgās pierakstu klades noderēs absolūti ikvienam. Unikālas, jo katra radīta tikai vienā eksemplārā.

 

 

ISSP 2015 plānotājs / Cena : 17€, pasūti ISSP.lv, meklē Latvijas Fotogrāfijas muzejā vai veikalos “Riija“, “Taste Latvia“, “M50″

Arī šogad ISSP parūpējušies par izskatā vienkāršu, bet īpašu plānotāju 2015.gadam. Tajā ne tikai gada kalendāri, pasaules karte, starptautiskie svētki, labās dienas un lapas piezīmēm, bet arī 53 ISSP 2014 dalībnieku fotogrāfijas. Pieejami tikai 1000 eksemplāri.

 

 

LILLIN FLAMES ziedu sveces / Cena : sākot no 11€, meklē Rīgā ( veikalā “Pienene”, “Etmo”, “Ziemassvētku veikals”, t/c Olimpia, M50, Abra, Manilla), Valmierā galerijā “Laipa” un Cēsīs veikalā “Piine”.

Sveces, kuras pirms aizdedzināšanas gribas ilgi un sīki izpētīt. Katrā no tām Latvijas pļavu un dārzu puķītes, akurāts un personisks roku darbs. Pareizi dedzinot, tā izveidos vaska trauciņu un katrs no ziediņiem iemirdzēsies vēl spožāk.

 

 

MY DESIGN PICTURES kartītes/  Cena : sākot no 1.20€ gab. , meklē veikalos Rīgā (“Pienene”, “Abra”, “Manilla”, “Riija”, “Zemenītes sniegā” ), Cēsīs mākslas telpā “Mala”, Valmierā galerijā “Laipa” u.c. Pilnu sarakstu meklē šeit.)

Daudziem no mums jau pavisam piemirst gan rakstīt, gan saņemt ar roku rakstītu kartīti. Tā ir tik mīļa detaļa, pievienotā vērtība jebkurai dāvanai. Ja pašam ar zīmēšanu tik labi nesokas, droši uzmeklējiet My Design Pictures kartītes ne tikai Ziemassvētkiem.

 

 

AN&ANGEL dizaina bļodas / Cena : sākot no 29€ (mazās) līdz 139€ (lielākās) , meklē jaunatvērtajā An&Angel salonveikalā 

Liekas, ka jebkura latvieša mājās vajadzētu būt vismaz vienai, lielākai vai mazākai An&Angel bļodai. Smalka dāvana, gaumīgs interjera elements un palīgs svētku ēdienu servēšanai. Pieejamas 4 dažādas kolekcijas, katrā no tām dažāda lieluma bļodas, dažādiem dzīves gadījumiem. Prieks skatīties, prieks lietot!

 

+

ŠMITA LAMPAS / Cena : 65€, pasūti smitalampas.lv

Interesants, sezonai piederīgs interjera elements un romantiskās gaismas avots. Iederēsies gan grāmatu plauktā, gan un smalki uzklātā svētku galda. Ērtībai aizmugurē arī slēdzītis.

 

 

LATVIEŠU GADSKĀRTA. Saules sistēma (59x84cm) / Cena : 32€, pasūti internetveikalā Etsy, meklē veikalos “M50″, “Look At Riga” un “Rozes Bode”.

Kalendārs, kuru pavisam noteikti nevajadzētu novietot telpas tālākajā stūrī. To var pētīt un pētīt, jo sastādīts pēc seno latviešu laika uzskaites sistēmas, kurā gadu dalīja nevis 12 daļās jeb mēnešos bet 8 un tos savukārt 5 nevis 4 nedēļās un katru nedēļu 9 dienās. Atlikušās 5 dienas pa vienai, divām lika pēc pavasara un vasaras svētkiem. Tajā arī mūsu astoņu gadskārtu svētku — Meteņu, Lieldienu, Ūsiņu, Jāņu, Dižmāru, Miķeļu, Mārtiņu, Ziemassvētku — nozīmes apraksti.

Beāte Ligere, stilsbeztabu.lv redaktore

Komentēt

 1. Linda , 11-12-2014 [Komentēt]

  Paldies, jaukas idejas!

 2. Elza , 13-12-2014 [Komentēt]

  Sveicināti, kas ir skaisto kreklu dizainers uz Naive wood factory drēbju karināmā?

  • Beāte , 14-12-2014 [Komentēt]

   Krekli ir no jauna LV zīmola MUTA, par viņiem vairāk otrdienas ceļvedī, kurš būs veltīts stilam :)

Komentēt2012 | STILS BEZ TABU