ZIEMAS CEĻI VĀCZEMĒ

10-12-2014

 

Nu jau kādu laiku ierasts, ka laikā starp pirmo un otro Adventi mani un manas ģimenes ceļi ved nevis uz Romu, bet gan uz Vāczemi, precīzāk Bavāriju, kur pie reizes mūsu plānotām akcijām, tiek izbaudīta arī Ziemassvētku atmosfēra: krāsās, smaržās, garšās un sajūtās.

 

Šoreiz pabijām Bavārijas kalnos Austrijā, kur atradām lielisku SPA viesnīcu Aqua Dome. Tiešām iesaku visiem, kuri alkst pēc atpūtas, miera, relaksācijas un interesantām pirts procedūrām. Vienas dienas laikā nespējām visus termālos baseinus un pirtiņas izbaudīt. Otrajā dienā atklāju vēl vienu stāvu  ar daudziem pirts brīnumiem. Pēc skaita kopā vismaz padsmit- katra gaumei un pēc dažādas šnites. Sākot ar kalnu kristālu pirtiņu un aromterapijas pirtīm dažādās variācijās, līdz pat ļoooti daudz somu, slapjajām un kādām tik vēl ne pirtiņām. Dažās no tām varēja sēdēt, karsēties un vērot aiz loga sniegotās Alpu ainavas. Un, kur tad vēl daudzās zonas relaksācijai, tajās var laiski izlaisties, vērot kamīnā dzīvās uguns deju un iegrimt patīkamā pussnaudā. Eh, laiks, laiks.., kur tu tā steidzies?

 

Alpos  viesnīcu interjeros ļoti daudz tiek izmantoti dabīgie materiāli – koks, koka dēļi, sūnas, akmeņi un dažādas dabas veltes. Patīkami pārsteidza siena, veidota no sūnām un sēnēm.

 

Arī Ziemassvētku rotājumos arvien vairāk cieņā dabas materiāli – visdažādākie. Neiztrūkstoši ir krāšņi veikalu skatlogi, iekārtoti gan ar mērķi kārdināt, gan attaisnot attiecīgā brīža emocijas. Mazajiem tur lāču, zaķu pilsētiņas, krāsaino konfekšu eglītes. Savukārt pieaugušajiem egles rotātas ar porcelāna krūzēm. Mans skatloga favorīts – no audumiem sašūti lielie, sniegotie Alpu kalni. Pa slēpošanas pacēlājiem brauc gan skaistas kurpes, gan manekeni svētku drānās. Nu, lūk, izrādās, ja netiekam uz kalniem, tad varam tos ar sašūt jeb, ja Muhameds neiet pie kalna, tad kalns nāk jūsmājās.

Lai mums visiem skaists gaidīšanas laiks! Drīz, drīz …būs klāt!

Komentēt2012 | STILS BEZ TABU