MADARA SKIN CAFE

10-12-2014

 

Pirmssvētku laiks ir īstais brīdis, lai padomātu ne tikai par dāvanām mīļotajiem, par svētku mielastiem vai svinību noformējumiem, bet arī par savu labsajūtu, precīzāk, ķermeņa un ādas stāvokli. Vēlamies taču satikt savus draugus, radus un kolēģus un izskatīties relaksēti un starojoši.

Šim nolūkam, zīmols MÁDARA ir izveidojis Latvijā pirmo koncepta salonu Madara Skin Cafe (t/c Galerija Centrs 1.stāvā)  , kas piedāvā visaugstākā līmeņa skaistumkopšanas procedūras tikai ar augstvērtīgajiem un dabīgajiem MÁDARA produktiem.

 

Ieejot Madara Skin Cafe, sajūta, ka esi nonācis kādā nelielā, bet smalki skaistā un bagātīgā karaļvalstī, kur pavisam skaidrs, ka notiek tikai brīnumainas lietas. Lai arī cik tēlaini tas izklausītos, šajā salīdzinājumā slēpjas liela deva patiesības.

Burvīgais MÁDARA interjers, fantastiskā noskaņa (tas, ka Skin Cafe atrodas tirdzniecības centra kņadas viducī it nemaz nav jūtams.) un, protams, personāls. Ja, dodoties uz skaistumkopšanas salonu, Tevi sagaida skaistas meitenes ar tik pat perfekti skaistu un mirdzošu sejas ādu, ja arī radušās, tad jebkuras šaubas ne tikai par zīmola produktiem, bet arī pakalpojumu paklīst nemanītas. Atliek vien izbaudīt!

Madara Skin Cafe piedāvāto pakalpojumu un procedūru saraksts atrodams šeit. Man bija tā iespēja izbaudīt intensīvi mitrinošo procedūru sejai stundas garumā, kura sola tūlītēji gludāku, mitrinātu un starojošāku ādu. Nebūs melots. Pēc procedūras staroju ne tikai mana āda, bet arī es pati. Atjaunots miers, skaista sejas āda un varu turpināt savas ikdienas gaitas…

 FOTO : Beāte Ligere

Beāte Ligere, stilsbeztabu.lv redaktore

Komentēt2012 | STILS BEZ TABU