NAIVE WOOD FACTORY / MĒBELES DZĪVEI

04-12-2014

 

Jau vairākas nedēļas visā plašajā internetā meklēju sev jaunu, ideālo apģērbu pakaramo. Teiksiet, ka uzdevums taču pavisam vienkāršs. Ne gluži. Visu sarežģī norādījums, ka tam jābūt ideālam – ne tikai ļoti skaists, bet arī praktisks, stabils un piemērots nelielai dzīvojamai telpai. Meklējumi tā vienkārši kādā vakarā noslēdzās facebook, kur pavisam nejauši, bet, ak, cik laimīgā kārtā atradu jaunu, Latvijā dzimušu un nu jau arī augošu, nelielu mēbeļu ražotāju Naive Wood Factory.

Kas aiz šī nosaukuma slēpjas? Un ko skaistu pie viņiem var atrast?

 

Naive Wood Factory radās šī gada augustā un paši saimnieki to sauc par naivo koku fabriku, jo tajā strādā tikai 2  cilvēki – vīrs un sieva Mihails un Anna. Miša ir ideju autors un izpildītājs, bet Anna rūpējās par to, lai produkcija nokļūtu pie jauna saimnieka

Anna : “Mums pašiem ļoti patīk apvienot lauku vienkāršumu un industriālo praktiskumu. Mūsu ideja ir parādīt vienkāršumu, vieglumu ar kuru mēs gribam uztvert dzīvi. Tādas ir mūsu mēbeles – bez dižošanās, bez perfekcionisma, tādas…naivās..

 

KUR MEKLĒJIET IDEJAS, KUR TĀS TIEK ATRASTAS?  Anna : “Idejas rodas Mišas radošajā galvā. No sākuma tā bija vienkārša savu sapņu realizācija (gribās sev plauktiņu, galdiņu, jaunas durvis…) Kad bija izgatavota pirmā mēbeļu kolekcija un paši bijām ar to apmierināti, sākām to piedāvāt arī klientiem. Šobrīd klienti nāk pie mums ar savām idejām, kuras kopīgi arī realizējam. Daudz ideju atrodam arī Pinterestā. Mūs ļoti iedvesmo pats izgatavošanas process un prieks par rezultātu. “

PĒC JŪSU DOMĀM, KĀDS IR NAIVE WOOD FACTORY KLIENTS?Mūsu klients ir mūsdienīgs cilvēks, kuram ir viegla attieksme pret dzīvi, viņam patīk vienkāršas un funkcionālas lietas. Neskatoties uz to, viņš noteikti nav perfekcionists, jo industriālās mēbeles pēc definīcijas vienmēr saglabā savu dabiski raupjo izskatu..”

 

PIEDĀVĀJUMĀ IR SKAISTI DRĒBJU PAKARAMIE, PLAUKTI UN GALDIŅI – KO VĒL PLĀNOJIET REALIZĒT UN PIEDĀVĀT KLIENTIEM?  “Tuvākajā laikā mēs piedāvāsim masīvās koka durvis (barn door) un vecos dēļus sienu apdarei. Plānojam ražot arī industriālos galdiņus tējas ceremonijām.”

KO CILVĒKI PIE JUMS ŠOBRĪD PASŪTA VISVAIRĀK?  “Visvairāk šobrīd pasūta apģērbu pakaramos. Ērta drēbju uzglabāšana uz doto brīdi mūsu klientiem ir visai aktuāls jautājums.”

 

VAI STĀSTS PAR KURPNIEKU BEZ KURPĒM ATTIECAS ARĪ UZ JUMS? VAI PAŠU MĀJAS BEZ MĒBELĒM? “Noteikti nē, jo viss sākās ar pašu mājām, tās labiekārtošanu un transformācijām. Jāatzīst gan, ka pēdējā laikā paliek arvien mazāk  laika visu iesākto ideju pabeigšanai.”

KUR IESPĒJAMS APSKATĪT UN IEGĀDĀTIES NAIVE WOOD FACTORY MĒBELES?Mājas lapā www.naivewood.lv vai Naive Wood Factory facebook lapā. Nereti piedalāmies arī Kalnciema tirdziņā (par to vienmēr ziņojam facebook lapā). Tur visu var apskatīt, pataustīt un nopirkt. Pasūtīt iespējams rakstot uz e-pastu naivewood@gmail.com  vai zvanot (+371 29809029). 

FOTO : no personiskā arhīva

Beāte Ligere, stilsbeztabu.lv redaktore

Komentēt2012 | STILS BEZ TABU