an&angel / salons un veikals Antonijas ielā

03-12-2014

 

Zīmols an&angel pazīstams jau sen, bet līdz šim tā radītās dizaina bļodas varēja iegādāties tikai pāris pārdošanas vietās Rīgā, piemēram, konceptveikalā Paviljons un interjera salonā Siena. Taču tikai tagad, kopš 28.novembra, Antonijas ielā 24 zīmolam ir pašiem savs salons apvienojumā ar veikalu, kur nu var ne tikai apskatīties, bet arī iegādāties skaistās bļodas, an&angel radīto produkciju.

 

Atklāšana noritēja svinīgā, taču ļoti mājīgā gaisotnē, viesi savā starpā sarunājās, apspriedās un smējās. Tikmēr ciemiņus apkalpoja eleganti ģērbti viesmīļi, kuri piedāvāja uzkodas un dzērienus. Neiztika arī bez dīdžeja. Taču galvenais notikums bija muzicēšana ar an&angel bļodām. Māksliniekam fonā skanēja klasiskā mūzika, par instrumentiem tika izmantotas zīmola bļodas – gan lielas, gan mazas. Skanējums bija patiesi burvīgs!

 

Jaunajā veikalā Antonijas ielā 24 iespējams apskatīt un aptaustīt dažādu krāsu un stila bļodas – greznākas, piemēram, zelta krāsa un violetā, kā arī zili zaļā, ir arī neuzkrītošākas – melnas un baltas. Ir arī bļodas un citi trauki, kuri iepriekš nekur citur nav redzēti. Dažādi izmēri, krāsas, stils un veidols. Mani favorīti bija liela melna bļoda ar pelēcīgu iekšu, vidējā izmēra zelta krāsas bļoda (izcila Ziemassvētku laikam!) un pavisam mazā izmēra bļodas, kuru iekšpuse it kā notraipīta ar krāsu. Iespējams, ka tieši Antonijas ielas 24 slēpjas kāda vareni skaista Ziemassvētku dāvana!

FOTO: Kristīne Šeiko

Sagatavoja Kristīne Šeiko, stilsbeztabu.lv viesautore

Komentēt2012 | STILS BEZ TABU