JŪTIES KĀ MĀJĀS

14-11-2014

 

Daudziem no mums šis rudens iesācies ar jaunas mājvietas meklēšanu, veiksmīgu atrašanu un tad jau arī iekārtošanu. Pārceļoties jāsapako un jāpārnes ne tikai visas taustāmās mantas, bet arī domas un labās sajūtas, un bieži vien tas var būt grūtākais uzdevums – kā justies kā mājās jaunajās mājās? Kā justies kā mājās savās mājās?

Mīļākie priekšmeti. Tev noteikti ir kādas lietas, trauki, drēbes, aksesuāri vai ziedi, kuri kļuvuši īpaši mīļi. Tās vienmēr iepako un izpako pirmās. Novieto labā, redzamā vietā

 

Mūzika. Tā darbojas kā terapija. Klausies iemīļotākās dziesmas, nomierinošu vai gluži otrādi – uzjautrinošu, iedvesmojošu mūziku. Meditē tās pavadībā vai vienkārši aizmirsties, radi jaunas un patīkamas sajūtas.

 

Telpaugi. Gan tie, kuri no iepriekšējās mājvietas, gan pavisam jauni. Jebkurš telpaugs pozitīvi aizpilda telpu un atbrīvo no sliktās enerģijas, arī aromātiem.

 

Garderobe. Garderobes kārtošana un organizēšana ne tikai ir patīkama, relaksējoša nodarbe, bet tā acīmredzami arī norāda, ka lietas mājā ir (vai nav) labākajā kārtībā. Pie tās taču mēs atgriežamies katru dienu, vairākas reizes.

 

Ēst gatavošana. Dāmas šo sapratīs vislabāk, ēdiena smarža rada vistīrāko mājas sajūtu arī pati darbošanās ļauj nedaudz aizmirsties un jaunās mājas uztvert kā savējās.

FOTO : blog.freepeople.com

Komentēt2012 | STILS BEZ TABU