VĒLĀS BROKASTIS / LOCALE

29-10-2014

 

Šī skaistā video iespaidā, aizvadītajā svētdienā devāmies uz salīdzinoši nesen atvērto restorānu Locale ( Grēcinieku iela 8 ). Tā galvenais šefpavārs Andrea Bresans no Itālijas iedziļinājies latviešu ēdienu daudzveidībā un piešķīris tiem mūsdienīgas, pasaulīgas formas. Ēdienkartē atradīsiet ēdienus no svaigākajiem sezonālajiem Latvijas produktiem. Kārdinoši!

 

Vēlās brokastis salīdzinoši vienkāršas, bet sātīgas un iepriecinās jebkuru, kurš svētdienas miera  apgarots vēlēsies ieturēt nesteidzīgu maltīti – gan klasiskās pankūkas un salāti, gan vietējie kūpinājumi un siltie ēdieni. Kafija un kūkas. Ja uzkavēsies ilgāk, nobaudi arī kādu no Locale plašās vīna bibliotēkas vīniem.

 

Varu garantēt, ka pēc pirmās viesošanās reizes vēlēsies tur atgriezties ne tikai, lai atkārtoti izbaudītu lielisko ēdienu, ļoti laipnā un profesionālā apkalpojošā personāla uzmanību vai noskaņu, bet arī, lai izbaudītu restorāna mainīgo vidi.

Izrādās restorāna Locale priekšējā telpa (pirmajā stāvā ar skatu uz Grēcinieku ielu) ir tikai sākums. Aiz bāra atrodas vēl 2 dažādas telpas – ziemas dārzs un relaksēts stūrītis ar romantisku apgaismojuma. Otrajā stāvā atradīsiet patiesas, smalka restorāna telpas ar baltiem galdautiem, lustru un vislabākā vīna bibliotēku, un nelielu konferences zāli, bet pagrabstāvā vieta, kur rīkot mājīgas kulinārā meistarklases. Ja ir laiks, noteikti palūdziet izrādīt plašās telpas, būsiet patiesi pārsteigti.

 

FOTO : Beāte Ligere

Beāte Ligere, stilsbeztabu.lv galvenā redaktore

Komentēt2012 | STILS BEZ TABU