Verdant Eco Spa

21-10-2014

 

Skaistums, daba, veselība – tas ir Verdant Eco Spa. Apciemojām šo salonu pagājušajā nedēļā, kad laikapstākļi bija tipiski rudenīgi, taču šeit valda brīnumaina atmosfēra, kas atmiņā atsauc siltās vasaras naktis pie ugunskura, pat teiktu, ka pārņem maģija, kas raksturīga Līgo naktij, kam arī ir cieša saistība ar salonu, jo tā pagrabstāva telpās atrodas Jāņu nakts zona, kas ir izgaismota tikai ar svecēm. Tieši tas, ka vajadzīgs aukstajos mēnešos!

 

Tiklīdz ienāc salonā, tā sajūti dabas pieskārienu. Bērzi – tie šeit ir visur, tāpat kā sveces un burvīgas smaržas, kas atgādina mūsu vietējās pļavas. Procedūras laikā skaidri atpazīsti tīrās un skaidrās lietoto izejvielu smaržas, un atmiņā atsauc svaigākās atmiņas par šīs vasaras zemenēm, vai smaržīgajām auzu pārslām, kas gatavotas šorīt. Tas arī atšķirībā no citiem saloniem šķiet tik ļoti uzrunājoši.

 

 

Maskas, šampūni un pārējais procedūrām nepieciešamais tiek sajaukts turpat uz vietas, atbilstoši Tev, un pats galvenais no ekoloģiskām sastāvdaļām. Netiek pievienotas krāsvielas, konservanti, viss izmantotais ir maksimāli tīrs, lai justu savienību ar dabu visā tajā labākajā, ko tā var dot.

 

Mums jāatceras biežāk sevi lutināt, tāpat bez iemesla. Brīvības sajūta ir tā, kas pārņem pēc procedūras veikšanas, kā arī cits skats uz dzīvi – svaigāks, skaistāks, skaidrāks. Nemaz negribas pamest šo vietu, jo jūties tik silti un mājīgi, kā arī šeit ir viena no visgardākajām piparmētru tējām.

Verdant Eco Spa ir iespēja gan safrizēties, gan tikt pie svaiga manikīra vai pedikīra, gan izbaudīt sejas un ķermeņa procedūras, kā arī iet pirtiņā, vai izmēģināt kādu no masāžām. To visu vari izjust 13.janvāra ielā 33 katru darba dienu no 9:00-20:00 un brīvdienās no 10:00-19:00. Rezervācijām zvani : 67226940 vai 29837191, vai raksti uz info@verdant.lv

FOTO : Beāte Ligere

Sagatavoja Rita Antonova, stilsbeztabu.lv viesautore

Komentēt

  1. Liene , 06-11-2015 [Komentēt]

    Izskatās pēc tiešām patīkama spa. Man jau personīgi ļoti patīk pa skaistumkopšanas saloniem ( http://nofrete.lv/ ) un taml. dzīvoties, tāpēc es domāju, ka kādreiz būs jāaizbrauc arī uz šo. :)

  2. Andra , 11-04-2020 [Komentēt]

    Un kaa tad paliek ar veco https://ss.lv ?

Komentēt2012 | STILS BEZ TABU