MĀJOKĻA STILS / SILTAS SARUNAS

16-10-2014

 

Jau kādu laiku krāsaina sega noklājusi Rīgas ielas – sārtas, dzeltenas un raibas koku lapas. Un galvā skan dziesmas vārdi: “Nāk rudens apgleznot Latviju, bet nepūlies, necenties tā…” vai arī Prāta Vētras dziesmas vārdi: “…rudens kā rudens, biezie un gājputni laižas uz Nīlu“. Lai nu kā, es uzskatu, ka rudens ir šarmantākais, skaistākas un pārdomām bagātākais rudens laiks.

 

Lai pavadītu siltu un mājīgu vakaru ar tuvu cilvēki, nevajag daudz – pa kādai tējas krūzei (The Pier, 2.99€) un šķīvīti uzkodām (The Pier, 4.25€). Lai rudenīgais stils izceltos vēl vairāk, noder melns mežģīņu galdauts, kas ļauj spēlēties ar citām krāsām un izceļ tās (The Pier, 19.91€). Visi no bērnības atceras ezīšus, kuriem adatās bija saķērušās rudens lapas, pa kādam ābolam vai bumbierim un baravikai, ko nesa noglabāt ziemas krājumiem, arī uz mana galda rudens noskaņai viesojas ežu pāris (Alan Deko, 4.65€).

Par rudens lapām es tomēr varu runāt vēl un vēl. Atceros, ka pamatskolas laikos rudenī visiem patika lēkt lapu kaudzēs, mētāt un gulēt tajās. Šad un tad vēl joprojām gribas iekrist lapu kaudzē un mazliet atpūsties, taču noformējumam par svečturi vai konfekšu trauku kalpo sarkanā stikla rudens lapa (The Pier, 7.10€). Noteikti nevar aizmirst, ka straujiem soļiem tuvojas arī Adventes laiks, kurā katrā mājā vajadzētu būt vainagam, veikalos jau sāk parādīties stilizēti vainagi, kurus izmantot kā dekoru, man ļoti patika violetais viršu vainags (Alan Deko, 19.91€) , kuri saskan ar lielajām oranžajām svecēm (The Pier, 3.99€).  Lai krāsām un lapām bagātas pēdējās krāsainā rudens nedēļas!

Iedvesmu meklē arī mūsu t/c Spice Home blogā

FOTO : Kristīne Šeiko

Sagatavoja Kristīne Šeiko, stilsbeztabu.lv viesautore

Komentēt2012 | STILS BEZ TABU