MIERIŅŠ UN BROKASTU PANKŪKAS

16-10-2014

 

Vasarā vienmēr gribu izbaudīt dabu, tādēļ izvēlos atpūsties pie ūdeņiem vai ceļot pa Latviju. Turpretī rudenī, kad laiks ir daudz vēsāks un var just ziemas tuvošanos, kļūstu par mazu susuru, kas vēlas ieritināties siltumā un apēst ko garšīgu. Līdz ar to pankūku brokastis Mierā bija ideāla atbilde manam sestdienas rītam ar draudzenēm.

 

Mieriņš šobrīd mitinās abos Daugavas krastos un, tā kā Miera ielas kafejnīcā biju viesojusies vairākkārt, izlēmu noskaidrot vai jaunākā māsa Meža ielā 4a ir tik pat jauka. Es noteikti nebiju vīlusies! Kafejnīca atrodas ārkārtīgi piemērotā vietā: pavisam tuvu dzīvīgajai Kalnciema ielai, bet tajā pašā laikā pati savā klusajā stūrītī. Tādēļ noteikti noderēs, ja gribas aizbēgt uz brīdi no pilsētas burzmas. Kafejnīca ir iekārtota visnotaļ romantiski un jauks akcents ir dzīvie ziedi. Interjers noteikti rada siltu sajūtu, kuru es tik ļoti šajā gadalaikā meklēju.

 

Pankūku brokastis nu jau var nobaudīt abās kafejnīcās gan sestdien, gan svētdien un cena ir 4,50 €, kas neiekļauj dzērienu. Brokastot var droši doties gan saldummīļi, gan tie kuriem labāk pie sirds iet sāļākas lietas. Tiek piedāvāti vairāki pankūku vaidi, kurus var kombinēt ar ievārījumu, kļavu sīrupu, pesto, biezpienu un citām piedevām. Pievienojam tēju vai kafiju un brīnišķīga brokastošana ir garantēta.

Iesaku apmeklēt pankūku brokastis Mierā kopā ar draugiem vai ģimeni, lai relaksēti nodoties sarunām, gardi paēstu un atrastu savu miera sajūtu.

FOTO : Kaiva Dombrovska

Sagatavoja Kaiva Dombrovska, stilsbeztabu.lv viesautore

Komentēt2012 | STILS BEZ TABU