MĀJOKĻA STILS / “HOME IS WHERE THE HEART IS”

16-09-2014

Rudens, manuprāt, ir tas gadalaiks, kad cilvēki apcer padarītās vai nepadarītās lietas vairāk kā ziemā, vai arī Jaunajā gadā. Tiek kalti nākotnes plāni un ģenerētas idejas, vislabāk to darīt pie siltas, tikko izkaltētu liepziedu tējas, mīksta pleda un spilvenos. Iespējams, ka tas būtu arī labs veids kā aizdzīt rudens nogurumu, kas daudzus pārņēmis septembrī. Galvu augšā, rudens taču ir burvīgs!

 

Īpaši rudenīgi spilveni – kapučino krāsā (The Pier, 14.21€) un ar koku lapu dekoriem (The Pier, 12.79€), spilveniem piestāvēs brūnajos zemes toņos ieturētais mīkstais pleds (The Pier, 41.26€). Gada krāsainākajam mēnesim piestāv ne tikai adījumi apģērbā, bet arī trauku ziņā, tāpēc ievāktās tējas garšos vēl labāk no burvīgās kanniņas (The Pier, 7.99€) un apadītās tasītes, 2.99€). Tējošanai noderēs arī paplātu uz kuras salikt dzērienus un gardumus (The Pier, 9.95€) Lai vairāk izgaismotu telpu, vakaros noteikti jāiededz sveces, kas dos papildus siltumu un mājīguma sajūtu (The Pier, 5.99€). Kā arī vieni no pirmajiem rudens vēstnešiem – asterēm (The Pier, 3.54€).

 

 

Atceros, ka bērnudārzā radošajiem darbiem gājām vākt sakritušās koku lapas un pēc tam starp grāmatu lappusēm likām nospiesties. Lai saglabātu krāsaino rudens sajūtu arī tumšajos vakaros krāsainās kļavu lapas var ielikt kastītēs, kuru dizains izskatās pēc grāmatām (mazākā The Pier, 5.99€, vidējā un lielākā no Alan Deko, 9.95€ un 11.37€). Lai rudens aksesuāri būtu vienuviet, noderēs rotu turētāja, kuras mati atgādina kailos koku zarus novembra vidū (Siena, 48.50€).

Man vienmēr ļoti patikušas gan kanvas ar skaistām bildēm, gan īstas gleznas, gan arī dēlīši un sienas dekori ar jaukiem uzrakstiem. Viens no tiem, kas sludina “Home is where the heart is” papildinās rudenīgo noskaņu (Alan Deko, 8.95€). Lai bagātīgs, piedzīvojumiem bagāts un saulains rudens!

Iedvesmu meklē arī mūsu t/c Spice Home blogā

Sagatavoja Kristīne Šeiko, stilsbeztabu.lv viesautore

Komentēt2012 | STILS BEZ TABU