5 vienkāršas brokastis

16-09-2014

Nekāds noslēpums, ka stilsbeztabu.lv radošās komandas mīļākā ēdienreize ir brokastis, tāpēc pēc neliela pārtraukuma – 5 vienkāršas un ļoti garšīgas receptes lieliskam rītam. Labākās vietas vēlajām brokastīm ārpus mājas meklē šeit, tur arī citas gardas receptes un idejas.

 

1. Grauzdēta maizīte ar avokado un olu. Viena graudu maizītes šķēle, kurai pāri liekam šķēlītēs sagrieztu, pusi avokado un viegli ceptu olu.

 

 

2. Grauzdēta maizīte ar medū saldinātu sviestu. Mūsu platuma grādiem neierasta recepte, bet vērts izmēģināt – mīkstam sviestam klāt piejaucam pāris tējkarotes medus un rūpīgi samaisām. Smērējam uz maizītes un uzberam šķipsniņu sāls.

 

 

3. Sezonālās ogas, augļi ar bezpiedevu jogurtu. Ļoti vienkārši, ļoti ātri. Izvēlies grieķu, lakto vai kādu citu jogurtu bez liekiem saldinātājiem un garšām.

 

 

4. Avokado laiviņa ar bekonu un glāzi apelsīnu sulas. Augstā temperatūrā uz 15 minūtēm ieliekam cepties avokado pusītē iesistu olu un biezās šķēlēs sagrieztu bekonu – sātīgi!

 

 

5. Mīksti vārīta ola ar kārtainās mīklas standziņām. Saldēto kārtaino mīklu sagriez nelielos taisnstūros un liec cepeškrāsnī līdz paliek viegli zeltainas. Pa to laiku (3-4minūtes) izvāri olas. Kad standziņas gatavas, tām pāri pārber nedaudz siera, timiāna un rozmarīna. Ja vēlies brokastot Londonas stilā – pirms ēšanas standziņas pamērcē mīkstajā olas dzeltenumā.

FOTO : everydaygirl.com

Komentēt2012 | STILS BEZ TABU