MĀJAS VELOSIPĒDAM

08-09-2014

 

Nepārprotiet, mēs joprojām aicinām jūs izmantot velosipēdus aktīvai atpūtai un transportam ikdienā. Tos malā vēl nelieciet! Vasara vēl nav beigusies un pirmās lielās salnas vēl tālu. Bet, jau laicīgi domājot par nākamo pusgadu, kad ceļus klāt sniega un ledus kārta – meklējam kreatīvas idejas velosipēdu novietošanai dzīvoklī (ja nav iespēja to aizvest uz laukiem vai vecmāmiņas dārza šķūni). Risinājumi, kuri velosipēdu ne tikai padarīs par interjera sastāvdaļu, bet arī ietaupīs vietu.

Iedvesmu meklē arī mūsu t/c Spice Home blogā

FOTO : ideastosteal.com, etsy.com/shop/THIBAUTMALET, artnau.com, minipennyblog.com, desiretoinspire.net, curiosites.tumblr.com, dwell.com, chol1.cl

Komentēt

 1. Manuel Rossel , 09-11-2014 [Komentēt]

  Hello Friends:

  I´m Manuel Rossel from Chile and founder of Chol1 design (www.chol1.cl), the brand of bike furniture that appears on this article. I want to thanks to you for the mention, i´ts a grate honor for my. Please, If you could send me the text of this article translated to english (or Spanish), for my personal archive, because I´d tried to find here some person that translate this for me but it´s a little dificult mission.

  Good luck, and we are in touch

  Thanks again

  Manuel Rossel

  PD: Sorry about my english.

 2. Beāte , 10-11-2014 [Komentēt]

  Hello, Manuel :) Check Your email, our editor just sent You the translation

Komentēt2012 | STILS BEZ TABU