MODE IELĀS XI

28-08-2014

Kas gan tā par vasaru bez saules, jūras, dejām līdz rītausmai, draugiem, dažādiem pasākumiem, festivāliem, izbraucieniem, lieliska noskaņojuma un vienkārši esot pareizajā sajūtu mutulī?  Pareizi, tas viss piedien vasarai! Un lai gan tā, šķiet, māj mums ardievas necerēti ātri, tomēr vēl cerēsim uz mazu atvasaru, kad vēl pēdējo reizi šajā gadā pasauļot snīpjus saules staros un notiesāt saldējumu. Tikmēr jūsu uzmanībai trīs vasaras mīļotāji, kas padalījās arī ar savu labāko šīs vasaras piedzīvojumu. Ja arī Tev ir vēlme padalīties ar savējo, droši raksti komentāru sadaļā.

 

Marta (22), multimāksliniece

Krekls – Riga X, šorti – Bershka, rūtainais krekls – H&M,  apavi – Nike, soma – second hand,  ķēdīte ar krustu – H&M

“Šī vasara bija skaista. Ne tikai karsto dienu dēļ, vai tāpēc, ka atkal bija laiks festivāliem un atvaļinājumam. Varbūt tieši tādēļ, ka bija tik daudz to mazo,taču ļoti skaisto momentu. Vienas brīvdienas gan atmiņās iespiedušās īpaši, kad piektdienas pēcpusdienā pēc darba spontāni devos pie draudzenes uz Roju, lai tālāk turpinātu ceļu tik pat spontāni- uz Liepāju! Liepāja ir perfekta vieta pludmales ballītēm, to es tagad noteikti zinu! Skaisti kulturāls, gan sportiski aktīvs, gan superīgas ballītes piedzīvojums divu dienu garumā Liepājā un Pāvilostā ar cauras riepas mainīšanu,gulēšanu mašīnā un gandrīz nozagtu saldējumu benzīntankā ( tas notika nejauši :) ) ir kā celmlauzis- tagad brīvdienās apceļot Latvijas pilsētas jau ir tradīcija!”

 

Kristiāns (20), stilists

Cepure –  Kenzo, jaka – Zara , soma un zābaki – Rick Owens, tops - Adyn

“Visa mana vasara ir bijusi viens liels piedzīvojums – iepazīti jauni draugi, būts pie dabas, pavadīts laiks kopā ar ģimeni, kā arī, protams, netika aizmirsts  par labu izklaidi, kas ir neatņemama vasaras sastāvdaļa.”

 

Diāna (20) studente, nodarbojas ar sportu

Žakete – Mango, krekls un svārki - Zara, soma – H&M, kurpes – Aleksandra, pulkstenis – Parfois, auskari – Swarovski

“Grūti izcelt vienu konkrēti, jo visi notikumi šajā 2014. gada vasarā bija satriecoši! Sākot ar dažādu pasākumu apmeklēšanu, negulētām naktīm, negaidītiem izbraucieniem ārpus Latvijas, kā arī ar atpūtu pie jūras. Šajā vasarā atļāvos daudz nepiedomāt pie katra mazākā dzīves sarežģījuma, līdz ar to padarot dzīvi daudz baudāmāku!

FOTO : Agate Mališeva

Agate Mališeva, stilsbeztabu.lv viesautore

Komentēt2012 | STILS BEZ TABU