KRĀSAINS JAUNAIS MĀCĪBU GADS!

28-08-2014

 

Skola – mācības, jaunas zināšanas, pieredzes krāšana ? Jā un tajā pat laikā nē. Draugi, tusiņi, piedzīvojumi, rūdīšanās, prieki, asaras, kreņķi, uztraukumi, taureņi vēderā, iemīlēšanās, noslēpumi, intrigas, sajūsma. Un tā var turpināt! Patiesībā absolūti krāsains sajūtu un emociju kokteilis. Tamdēļ arī 1.septembra galds tiek klāts ļoti krāsains. Atrodam jaunajiem skolas piederumiem vairākkārtēju pielietojumu un saucam draugus ciemā uz tasi tējas, paša ceptu kūku vai veselīgu arbūza šķēli. Lai iedvesmojošs, jaunu zināšanu pārpilns un pozitīvu notikumu pilns jaunais mācību gadiņš!

Par galdautu izmantojam krāsainos papīrus. Absolūtās skolas līderes, puķes asteres sarindojam krājkasēs – zīmuļos, bet krāsaino ziedu pušķi liekam rakstāmpiederumu traukā. Dzēšgumija kalpo kā galda piederumu paliktņi. Tas, kas attēlots uz šķīvja, tas pats arī cienastā. Šajā gadījumā arbūzs.

 

Atspirdzinošo limonādi servējam  glāzes, kuras ietinam krāsainībai burtnīcu vākos, karotītes vietā izmantojam otiņu ar kuru var kapučīno putās zīmēt savu sapni, savukārt hamburgers (patiesībā piezīmju lapiņas) un kaktusa veidolā tapusī pildspalva kalpos labo darbu un nodomu pierakstiem. Visu nepieciešamo atradīsi skaistajā “Jānis Roze” konceptveikalā t/c Spice un veikalā Tiger. Novēlu, lai tādu ne mazums ne tikai uz papīra, bet arī realitātē!  Veiksmīgi!

Komentēt2012 | STILS BEZ TABU