5 elementi labākai āra terasei

07-08-2014

 

Līdz ar augusta iestāšanos, stilsbeztabu.lv rīko jaunu konkursu jeb stila spēli. Šajā mēnesī rosinām lasītājus (…arī Tevi!) iesūtīt fotogrāfijas ar savu mīļo vasaras terasi. Par konkursu sīkāk lasi šeit, bet tiem, kuri vēl tikai gatavojas iesūtīt savu fotogrāfiju vai vispirms vēlas terasi nedaudz uzfrišināt, lūk, 5 elementi labākai āra terasei :

 

1. Krēsls. To daudzums un lielums atkarīgs no tā, kādam nolūkam šo terasi esi plānojis izmantot. Viens un liels – personiskai lietošanai vai vairāki mazāki, ja plāno aicināt viesus.

2. Galds. Stabils, ar pietiekami lielu virsmu Tavai rīta kafijai, grāmatai, datoram vai pierakstu veikšanai.

3. Paklājs. Varbūt liksies nepraktiski, bet terasē novietots, perfekti pieskaņots paklājs acumirklī vietu padarīs mājīgāku, siltāku. Tas kalpos arī kā pamata aksesuārs, kuram pieskaņot pārējos. Svarīgi izvēlēties viegli kopjamu paklāju, paredzētu lietošanai ārā.

4. Gaisma. Lai terases burvību varētu baudīt arī vakarā, parūpējies, lai tajā atrodams vismaz viens labs gaismas avots. Tās var būt vairākas, dažādu izmēru sveces, eglīšu lampiņas vai papīra laternas. Viss atkarīgs no tā, kādu atmosfēru tajā vēlies radīt.

5. Augi. Jebkuru vietu mājoklī, arī āra terasi var padarīt desmit reizes mājīgāku, tajā novietojot dzīvus augus. Izmanto vietu, lai izkaltētu garšaugus vai novietotu krietni paaugušos palmas kociņu.

Iedvesmu meklē arī mūsu t/c Spice Home blogā

FOTO : theeverygirl.com

Komentēt

Komentēt2012 | STILS BEZ TABU