JAUNĀ STILA SPĒLE MĀJOKLIM – PIEDALIES!

05-08-2014

Mums jums ir pārsteigums! Līdz ar augusta mēnesi šeit un t/c Spice facebook lapā norisināsies jauns konkurss – mājokļa stila spēle. Tajā ik mēnesi, ar iespēju laimēt dāvanu karti no t/c Spice Home 70 eur vērtībā, varēs piedalīties jebkurš no stilsbeztabu.lv lasītājiem. Vai esiet gatavi?

Karstums dienā tiek kompensēts ar siltiem, fantastiski skaistiem vasaras vakariem un naktīm. Šim nolūkam Tavās mājās, iespējams, iekārtota burvīga vasaras terase, vieta atpūtai, mieram un labsajūtai pēc viskarstākajām augusta dienām. Tieši to mēs vēlamies redzēt.

 

Konkursa noteikumi :

1. Līdz nākamās nedēļas otrdienai jeb 12.augusta plkst. 23:50 iesūti 1 fotogrāfiju info@stilsbeztabu.lv ar norādi “Stila spēle”

2.Iesūtītajai fotogrāfijai jābūt atbilstošai tēmai “Mana vasaras vakara terase”, jābūt labā kvalitātē ar minimālo izšķirtspēju 1024 x 768px

3. Visas iesūtītās fotogrāfijas jau 13.augustā tiks publicētas t/c Spice facebook lapā un nedēļas garumā piedalīsies balsošanā. Balsot var nospiežot “Like”, to aicināt darīt vari jebkuru draugu, ģimene un radi.

4. Ja vēlies, lai Tavu bildi t/c Spice facebook lapā redz vairāk cilvēku, droši izmanto iespēju un, izmantojot “Tag” opciju, ietago sevi pie savas iesūtītās fotogrāfijas – tādā veidā palielinās Tava iespēja vinnēt, jo 70eur iegūs tas, kura bildei būs visvairāk “Like”

5. Konkursa rezultātus paziņosim 21. augustā t/c Spice facebook lapā un šeit, pie šī raksta stilsbeztabu.lv

FOTO : homedit.com, trendenser.se, designsponge.com

Komentēt2012 | STILS BEZ TABU