STILA SPĒLE / “VASARAS NAKTS KOPĀ AR DRAUGIEM”

30-07-2014

 

Šeit, stilsbeztabu.lv, pusotra gada laikā ar 34 dalībnieku palīdzību esam izspēlējuši tieši 17 stila spēles, kuru tēmas sniedzās no “Pirmās salnas” līdz pat “Vasaras lietū” un, kuru uzvarētāji katrs saņēma dāvanu karti 70eur vērtībā no t/c Spice. Šodien jūsu vērtējumam nododam pēdējo, noslēdzošo stila spēli, jo jau ar nākamā mēneša pirmajiem datumiem esam jums sagādājuši jaunu iespēju sarosīties, piedalīties un uzvarēt!

Tikmēr jūlija stila spēlē piedalās Anete un Juta, kuras abas ir gatavas doties vasaras nakts piedzīvojumā kopā ar draugiem. Lūk, viņu izvēle un žūrijas vērtējums :

 

Anete (25), grafiskā dizainere

Mākslīgās ādas jaciņa (Bershka, 19.99€ ), kleita (Bershka, 39.99€), soma ( Parfois, 29.95€), vasaras kurpītes (Pull&Bear, 25.99€)

 

 

Juta (23), studente

Kaklarota  (Parfois, 12.95€), balts džemperis (Bershka, 17.99€), bikses (Bershka, 24.99€), soma (Parfois, 32.95€), baltas tenisa kedas (Bershka, 24.99€)

 

Krista Tabaka, zīmola TABAKA dizainere:

„ Ņemot vērā, ka abas meitenes ir saģērbušās dažādi –  gara kleita un bikses, var noprast, ka  izpildot uzdevumu bija vīzija  - kāda ir  draugu kompāniju, kāds ir pasākuma koncepts, bet abos variantos uzsvars tika likts uz to, lai ir ērti un tas tiešām ir būtiski, tā ir pluss zīme. 

Anetes gadījumā es pieņēmu, ka tā ir dārza ballīte vai draugu rīkots festivāls, iespējams, vakariņas ar draudzenēm – viss ok! Tikai mazliet no kopējā tēla izkrīt soma. Ņemot vērā krāsu paleti apģērbā, somu varētu izvēlēties ar kādu pretkrāsu vai līdzīgu toni, lai tā nav tik kliedzoša uz smagnēja savas krasas dēļ. 

Juta ir biksēs, tad pieņemu, ka vakars būs aktīvāks, bet nekādu dresskodu neprasa. Maigi pasteļa toņi ļoti patīk, tikai es pie šādas kakla rotas un biksēm labāk izvēlētos pogājamu blūzi vai kreklu, kas šajā gadījumā izceltu matus un neliks tik lielu akcentu uz kakla rotu. Iespējams derētu vēl padomāt par citu somu, tādu, kas  vairāk piestāvētu pie izvēlētā – sportiskā stila. Kopumā  -  mana favorīte ir Juta, bet abas meitenes var droši doties uz vasaras ballīti ar draugiem!! ”

 

Nora Ūpe, radošās apvienības “Skudras Metropole” projektu vadītāja :

“Savu balsi atdodu Anetei. Prieks, ka viņa ir izvēlējusies kleitu, jo manuprāt, sievietes garderobe vasarā nav iedomājama bez kleitām. Vienalga, garām vai īsām. Tā kā tēma ir vasaras nakts, tad acīm redzot, Anete ir padomājusi arī par jaciņu, ja nu naktī paliek pavēsi. Jaciņa ļoti labi sasaucas ar oranžo toni kleitā. Vienīgais, ko es mainītu viņas izvēlētajā komplektā ir soma. Man tā liekas par tumšu un smagnēju. Prasās ko vasarīgāku un gaisīgāku. Jutas izvēlē ļoti patīk gaišie toņi, viss ir smuki sakombinēts un nav pat īsti kur “piesieties”. Man ļoti patīk šis komplekts, bet esmu par kleitām vasarā. Bikšu valkāšanai mums Latvijā gadalaiku gana.”

 

Annija Bormane, bloga upene.lv autore:

„Manuprāt, abas dalībnieces ir izvēlējušās piemērotu apģērbu pasēdēšanai kopā ar draugiem, tomēr mana izvēle tāda nebūtu! Gribētos, lai apģērbs ir vieglāks, mazliet atklātāks, lai meitene justos sievišķīgi, kā akcentu varētu izvēlēties blūzīti ar dekoltē, vieglu kleitiņu vai skaistas kurpes!

Anetes vietā noteikti būtu izvēlējusies īsāku kleitu – vai nu virs ceļa, vai svārkus virs potītes ar vieglām kurpēm! Domāju, ka vakaram kopā ar draugiem noteikti var izvēlēties vienkāršāku apģērbu! Un slēgtas kurpes! Tā kā ideja ir par vasaras nakti, tad jaciņa šajā gadījumā, manuprāt, ir par smagu un daudz labāk izskatītos džemperis mierīgākā tonī. Kleitas tekstūra un gaisīgais audums man liekas laba izvēle!

Juta, šķiet, precīzāk trāpījusi vasaras dienai kopā ar draugiem un mazliet tādā sportiskā garā, jo gan apavi, gan džemperis  tam ir atbilstošāks! Es domāju, ka bikšu piegriezums ir ļoti labs, tomēr atkal atgriežos pie tā, ka vajadzētu kurpes vai stingrākas botiņas vai kedas un vieglāku blūzīti! Šajā komplektā man prasītos tādu akcentu, kas izrautu tādu vienkāršību un dotu visam odziņu!

Man patīk kā meitenes ir piegājušas uzdevumam, tomēr nav tā “o!” sajūtiņa.. Domāju, ka vienmēr gribās pārsteigt, tā, lai apģērbs, ko izvēlies ir harmonisks un, lai nav par daudz, bet ar kaut ko tomēr vajadzētu aizķert apkārtējos! Lai gan dēļ biksēm uz mana viļņa vairāk ir Jutas izvēle.. uzdevumu, šķiet, precīzāk veikusi Anete, tādēļ domāju, ka viņai būtu jāuzvar!”

 

DĀVANU KARTI 70 EUR VĒRTĪBĀ NO T/C SPICE SAŅEM ANETE! APSVEICAM!

Īpašs paldies t/c Spice veikala “Pull&Bear” jaukajai darbiniecei par uzņemšanu un palīdzīgu roku.

Komentēt2012 | STILS BEZ TABU