Spēlēsim aristokrātos

29-07-2014

 

Atvaļinājuma laiks ir īstais brīdis, lai atļautos rotaļāties pa dzīvi. Šajā laikā varam bezbēdīgi spēlēties un kaut divreiz dienā mainīt savas lomas, gūstot no tā arī naivu un skaistu prieku. Daudziem atvaļinājuma laikā prātā vien nepabeigto darbu padarīšana, skriešana no viena rada pie nākošā vai lielie mājas remontdarbi, bet kārtīga atpūta taču ir atvaļinājuma jēga, ja tās nebūs, kam to ņēmām? Apstājies, atmodini sevī jaunus tēlus, uzklāj vissmalkāko galdu paspēlē aristokrātos. Jo kāpēc gan nē?

 

Liekam galdā smalkākās tasītes (Rito, 24.55eur), graciozus ziedus (The Pier, 6.00eur), kā arī citus īsteni karaliskus priekšmetus, piemēram, lampu (Alan Deko, 39.00eur), lai no dārzniekiem pārtaptu augstciltīgajos.

 

Vakariņas sveču gaismā, mmm… Tik izloloto dārzu rotājam ar mazākiem (The Pier, 18.48eur) un lielākiem (The Pier, 39.00) svečturiem. Un kas tad ir aristokrātiskas vakariņas bez barokāla zelta svečtura (Alan Deko, 48.09eur)?

Neaizmirstam, ka mēs neesam īsti aristokrāti, mēs taču tikai spēlējamies, tāpēc tas nekas, ka starp smalkajiem gardumiem uz saldumu trauka (Rito, 30.65eur) parādīsies arī mūsu pašu dārza labumi, tāpat arī ar galda piederumiem – visi taču zina graņonkas, bez tām kārtīgā padomju laika vasarnīcā nu nekādīgi neiztikt. Kaut ko stiprāku tajās, bet smalkos dzērienus, protams, lejam elegantajās glāzēs (Alan Deko, 10.70eur).

FOTO : Rita Antonova

Komentēt2012 | STILS BEZ TABU